ଦୋକାନରେ ବସିଥିଲେ ଯୁବକ, ହଠାତ୍ ଉପରୁ ସିଧାସଳଖ ଡେଇଁଲା ବିଶାଳ ସାପ, ଆଉ ତାପରେ କଣ ହେଲା ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

 
Snake

ଦୋକାନର କବାଟ ନିକଟରେ ଠିଆ ହୋଇ ଯୁବକ ଜଣକ ମୋବାଇଲରେ କିଛି ଦେଖୁଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଦୋକାନ ଭିତରକୁ ଯାଇ ବସି ପଡିଥିଲେ। ବସିବା କ୍ଷଣି ହଠାତ୍ ଉପରକୁ ଦେଖି ସେ ସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେ ସେଠାରୁ ଦୋୖଡି ପଳାଇଥିଲେ। ଯଦି ସେଠାରୁ ଯିବାକୁ ଟିକେ ବି ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥାନ୍ତା ତେବେ ଯୁବକଙ୍କ ଜୀବନ ବି ଯାଇ ପାରିଥାନ୍ତା। ପୁରା ଘଟଣା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ରାଇସେନ୍ ଜିଲ୍ଲାର ଓବାଇଡୁଲ୍ଲାଗଞ୍ଜର ଅଟେ।

Sapa

ବାସ୍ତବରେ, ଏକ ବିରାଟ କୋବ୍ରା ସାପ ଦୋକାନ ଭିତରେ ଥିବା ମୂଷା କୁ ଶିକାର କରୁଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ମୂଷା ବିରାଟ ସାପରୁ ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା।  ସେଠାରେ ଥିବାବେଳେ କୋବ୍ରା ମୂଷାକୁ ଗୋଡ଼ାଇ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ। ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ଭିଡା ଭିଡି ଦୋକାନୀଙ୍କ ଭାରି ପଡି ଯାଇଥାନ୍ତା। ଏହି ସମୟରେ ଦୋକାନୀ ଯୁବକ ଜଣକ ଭିତରକୁ ପଶିଥିଲେ। ସେ ସାପକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ, ନଚେତ୍ ସାପ ଯୁବକକୁ କାମୁଡି ଦେଇଥାନ୍ତା।

ରାଇସେନ୍ ଜିଲ୍ଲାର ଓବାଇଡୁଲ୍ଲାଗଞ୍ଜର ଚୈହାନ ଧାବା ନିକଟରେ ଏକ ପାନ ଦୋକାନର ଘଟଣା ଅଟେ। ଭିଡିଓଟି ସେପ୍ଟେମ୍ବର 6 ର, ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ଦୋକାନ ଭିତରେ ବସିଛନ୍ତି। ତା ପରେ ହଲଚଲ ହେଉଛି ଆଉ ଯୁବକ ଜଣକ ଦୋକାନ ବାହାରକୁ ଦୋୖଡି ପଳାଉଛନ୍ତି। ଆଉ ଏହା ପରେ ଏକ ବିଶାଳ ସାପ ଓ ଏକ ମୂଷା ତଳେ ପଡୁଛନ୍ତି। ସାପଟି ମୂଷାକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଚାରିଆଡେ ତୀବ୍ର ବେଗରେ ଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଘଟଣାର ପୂରା ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

From around the web