ସ୍ୱାମୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ମୁହଁରୁ ଅକ୍ସିଜେନ ଦେଇ ବି ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲେନି ସ୍ୱାମୀକୁ, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ
ସ୍ୱାମୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ମୁହଁରୁ ଅକ୍ସିଜେନ ଦେଇ ବି ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲେନି ସ୍ୱାମୀକୁ, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ
ସ୍ୱାମୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ମୁହଁରୁ ଅକ୍ସିଜେନ ଦେଇ ବି ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲେନି ସ୍ୱାମୀକୁ, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ
ସ୍ୱାମୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ମୁହଁରୁ ଅକ୍ସିଜେନ ଦେଇ ବି ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲେନି ସ୍ୱାମୀକୁ, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ

ସ୍ୱାମୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ମୁହଁରୁ ଅକ୍ସିଜେନ ଦେଇ ବି ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲେନି ସ୍ୱାମୀକୁ, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ

 
ସ୍ୱାମୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ମୁହଁରୁ ଅକ୍ସିଜେନ ଦେଇ ବି ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲେନି ସ୍ୱାମୀକୁ, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ

ଅମ୍ଳଜାନର ଅଭାବ ଲୋକଙ୍କୁ କିପରି ମୃତ୍ୟୁର ବାଟ ଦେଖାଉଛି ତାହାର ସଦ୍ୟତମ ଉଦାହରଣ ୟୁପିର ଆଗ୍ରା ସହରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ମହାମାରୀର କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ହେତୁ ବାଧ୍ୟ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ କୋଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ସବୁକିଛି ଚେଷ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ କୋଳରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଯିଏ ବି ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖୁଛି ସେ ଦୁଃଖୀ ହେଉଛି।

ଅମ୍ଳଜାନର ଅଭାବ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏତେ ଅସହାୟ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳ କରିଦେଲା ଯେ ପାଟିରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ନିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିଲା ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଅମ୍ଳଜାନ ପାଇଲେ ନାହିଁ, ପତ୍ନୀ ନିଜ ପାଟିରୁ ନିଶ୍ୱାସ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ। କିନ୍ତୁ ସେହି ପ୍ରୟାସ ମଧ୍ୟ ବୃଥା ହେଲା। ଅଟୋରେ ପାଟିରୁ ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସର ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ରେନୁ ସିଙ୍ଗଲ ଆଗ୍ରା ର ବିକାଶ କଲୋନୀ ସେକ୍ଟର 7 ର ବାସିନ୍ଦା। ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରବି ସିଙ୍ଗଲଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା। ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିବାର ଦେଖିସସେ ସ୍ୱାମୀକୁ ଅଟୋରେ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ସ୍ୱାମୀ ମୃତ୍ୟୁ ଆଡକୁ ଯାଉଥିବାର ଦେଖି ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଫୁସଫୁସରେ ପାଟିରୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପତ୍ନୀ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପାଟିରେ ଅମ୍ଳଜାନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ଏହା ସତ୍ତ୍ବେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ନିଶ୍ୱାସ ଅମ୍ଳଜାନ ଉତ୍ପାଦନ କରିପାରି ନଥିଲା ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ପତ୍ନୀଙ୍କ କୋଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ।

ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି, ଏହି ଦେଶରେ ଅମ୍ଳଜାନ ଅଭାବ ହେତୁ ଲୋକମାନେ କେତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ଭଳି ଭୟାନକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବେ? ସର୍ବଶେଷରେ, ଏହି ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମୃତ୍ୟୁ କେତେ ଦିନ ଶେଷ ବିକଳ୍ପ ହୋଇ ରହିବ।

From around the web