କାରରେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଧରି ବୁଲୁଥିଲେ ବାପା, ଦେଖିଦେଲେ ୨ ଝିଅ, ଆଉ ତାପରେ ଗାଡ଼ି ଅଟକାଇ ଯାହା କଲେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

 
Bapa saha premika

ରାଜସ୍ଥାନର ଭିଲୱାରା ଜିଲ୍ଲାର ଜାହଜପୁର ସବଡିଭିଜନ ଅଞ୍ଚଳରେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ହାଇ ଭୋଲଟେଜ ଡ୍ରାମା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସବଡିଭିଜନର ହନୁମାନ ନାଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବତୀ କାର୍ ରେ ଥିବା ବାପାଙ୍କୁ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଯାଉଥିବା ଦେଖିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ହିଁ ବାପା ଓ ଝିଅଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା।

Bapa jhia

କ୍ରୋଧରେ ଉଭୟ ଝିଅ ବାପାଙ୍କ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ କୁଚୱାଡା ରାସ୍ତାରେ ଜାମ୍ ର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ହାଇ ଭୋଲଟେଜ ଡ୍ରାମା ପରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ଛାଡିଥିଲେ। ପୁରା ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଭିଡିଓରେ ବାପା ଜଣେ ଝିଅକୁ କାରରେ ପଦଦଳିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

Bapa jhia marpit

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଦୁଇ ଝିଅ ହଠାତ୍ କୁଚୱାରା ରୋଡରେ ଏକ କାର ଆଗରେ ଯାଇ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ବାପା କାରକୁ ଅଟକାଉ ନଥିଲେ।  କାରର ଗତି କମ୍ ଥିଲା, ନଚେତ୍ ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ପାରିଥାନ୍ତା। କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଝିଅ ଏବଂ ଲୋକମାନେ କାରକୁ ଆଗକୁ ଯିବାକୁ ଅଟକାଇଲେ। ଦୁଇ ଝିଅ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ବାପା କାରରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଜଣେ ମହିଳା ଯିଏକି ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ। ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅନେକ ମାସ ଧରି ଚାଲିଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଝିଅମାନେ ବାପାଙ୍କୁ କାରରୁ ବାହାର କରି ବହୁତ କିଛି କହିଥିଲେ। ଗତ ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟାର ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି।

ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ସହ କାରରେ ବସିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରହାର କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ସୁଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଘଟଣାରେ ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କ ପିତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ମାଡ ମାରିଥିଲେ।

From around the web