ରେଲୱେ ଟ୍ରାକରେ ଠିଆ ହୋଇ ଚରୁଥିଲା ଗାଈ: ଜୋରଦାର ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରେନ୍, ଆଉ ତାପରେ.. ଦେଖନ୍ତୁ ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ଭିଡ଼ିଓ

 
Viral video

ରେଳ ଟ୍ରାକ୍ ଏପରି ଏକ ସ୍ଥାନ ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରତିଦିନ ବିପଜ୍ଜନକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟେ। ବେଳେବେଳେ ବଣୁଆ ଜନ୍ତୁମାନେ ଟ୍ରେନରେ ଧକ୍କା ହୋଇ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ମରିଯାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଭାଗ୍ୟ କାହାକୁ ଅନୁଗ୍ରହ କରେ, ସେତେବେଳେ ଦୁନିଆର କୋୖଣସିଣଳ ଶକ୍ତି ତାଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବ ନାହିଁ। ବାସ୍ତବରେ, ଏହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଉଛି।

Cow

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ଆଖିରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଭିଡିଓରେ, ଏକ ରେଳ ଟ୍ରାକ୍ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଗାଈକୁ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରେନ୍ ଧକ୍କା ଦେଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଯାହା ଘଟେ ତାହା ଚମତ୍କାର ଠାରୁ କିଛି କମ୍ ନୁହେଁ। ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଖାନନୋର 30621 ନାମକ ୟୁଜର୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ ଗାଈ ବ୍ରିଜ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏହି ବ୍ରିଜ ଦେଇ ଏକ ରେଳ ଟ୍ରାକ୍ ଯାଉଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଏହି ଟ୍ରାକରେ ଏକ ଟ୍ରେନ୍ ଆସି ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଗାଈକୁ ଜୋର୍ ରେ ଧକ୍କା ଦେଉଛି। ଏହି ଧକ୍କା ଏତେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଯେ ଗାଈ ତାର ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ସିଧା ତଳକୁ ପାଣିକୁ ପଡିଯାଉଛି।

Cow

ଯଦିଓ ଗାଈ ର ଭାଗ୍ୟ ଏତେ ଭଲ ଯେ ସେ ଧକ୍କା ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବଞ୍ଚିଥାଏ ଏବଂ ତଳେ ପଡ଼ିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସିଧା ଠିଆ ହୁଏ। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଭିଡିଓରେ ଲେଖିଛନ୍ତି - ଜାକୋ ରାଖେ ସାଇୟାନ୍, ମାର୍ ସାକେ ନେ କୋୟ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି - ଏଭଳି ଭୟଙ୍କର ଧକ୍କା ପରେ ବଞ୍ଚିବା ଅସମ୍ଭବ, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ 31 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ମିଳିଛି।

From around the web