ରାସ୍ତାରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟରୁ ହଲୁଥିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ପୋଲିସ ଭିତରେ ଯାହା ଦେଖିଲା ଉଡିଗଲା ହୋସ୍

 
ରାସ୍ତାରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟରୁ ହଲୁଥିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ପୋଲିସ ଭିତରେ ଯାହା ଦେଖିଲା ଉଡିଗଲା ହୋସ୍

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାରାଣାସୀରେ କରୋନା ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ରାସଲୀଳା କରୁଥିବା ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଗିରଫ କରିଛି। ଲଜ୍ଜାଜନକ ମାମଲା ବାରାଣାସୀର ରାମନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ସୁଜାଦ ଅଞ୍ଚଳର।  ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ସିଲ୍ କରି ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ ଉପରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଜେଲକୁ ପଠାଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯେତେବେଳେ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକମାନେ ସୁଜାବାଦ ଆଉଟପୋଷ୍ଟ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ଦେଖି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ରୋଗୀ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବହୁତ ସମୟ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସେଠାରୁ ଯାଇ ନଥିଲା, ତା’ପରେ ଲୋକମାନେ କିଛି ଅଘଟଣ ଆଶାରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ହଲୁଥିବାର ଦେଖି ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଭିତରକୁ ଦେଖିଲେ, ସେମାନଙ୍କର ହୋସ୍ ଉଡ଼ିଗଲା।

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ 3 ଯୁବକ ଏବଂ 1 ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ଲୋକମାନେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ରାସଲୀଳା କରୁଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆଣିଥିଲା। ଏନବିଟି ଅନ୍ଲାଇନ୍ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ରାମନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ବେଦ ପ୍ରକାଶ ରାୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିବା ପରେ ଜେଲକୁ ପଠାଯାଇଛି। ଏହା ସହିତ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ମଧ୍ୟ ସିଲ୍ କରାଯାଇଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ବାରାଣାସୀର ମାଣ୍ଡୁୱାଡିହ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଆସିଛି। ଯାହାକୁ ଲଙ୍କାର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭଡାରେ ନେଇଥିଲେ।  ଏହି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ରୋଗୀଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନେବାକୁ ଭଡାରେ ରଖିଥିଲେ।

From around the web