Corona re mrutyu
Corona re mrutyu
Corona re mrutyu
Corona re mrutyu

ସ୍ବାମୀର କରୋନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ, ମା’କୁ ଦେଖି ପାଣିକୁ ଡ଼େଇଁପଡ଼ିଲା କୁନି ପୁଅ, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ

 
ସ୍ବାମୀର କରୋନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ, ମା’କୁ ଦେଖି ପାଣିକୁ ଡ଼େଇଁପଡ଼ିଲା କୁନି ପୁଅ, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ

କରୋନା ମହାମାରୀ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ସମଗ୍ର ଦେଶ ପୁଣି ଥରେ ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି। ପ୍ରତିଦିନ କରୋନା ମାମଲା କିଛି ନା କିଛି ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗୁଛି। ଏହି ସମୟରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ନନ୍ଦେଡ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।  ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ନନ୍ଦେଡ ଜିଲ୍ଲାରେ କରୋନା ଭାଇରସ କାରଣରୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଜଣେ 33 ବର୍ଷୀୟା ମହିଳା ହ୍ରଦରେ ବୁଡ଼ି ଯାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ତିନି ବର୍ଷର ପୁଅ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରି ଲୋହର ସୋନେଗାଓଁ ହ୍ରଦକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲା, ଏହି କାରଣରୁ ସେ ହ୍ରଦରେ ବୁଡ଼ି ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ବୁଧବାର ରାତିରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ତେଲେଙ୍ଗାନାର ଜଣେ 40 ବର୍ଷୀୟ ଶ୍ରମିକ କାମ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ନନ୍ଦେଡ ସହରଠାରୁ 40 କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଅବସ୍ଥିତ ଲୋହାକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ କରୋନା ଭାଇରସରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ।

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେତୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଏପ୍ରିଲ 13 ରେ ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ହ୍ରଦରେ ବୁଡି ଜୀବନ ହରାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ତିନି ବର୍ଷର ପୁଅ ତାଙ୍କ ମା ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ହ୍ରଦକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲା ଏବଂ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ବୁଡ଼ି ମୃତ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ଘଟିଥିଲା। ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ପୋଲିସ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା।

From around the web