Jharkhand news
Jharkhand news
Jharkhand news
Jharkhand news

ବନ୍ଦ ଘରେ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ, ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ୨ ଝିଅକୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ, କାରଣ ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ

 
ବନ୍ଦ ଘରେ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ, ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ୨ ଝିଅକୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ, କାରଣ ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ

ଝାଡଖଣ୍ଡର ଜାମସେଦପୁରରୁ ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଟାଟା ଷ୍ଟିଲର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ଦୁଇ ପିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦେଉଥିବା ଜଣେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଆଉ ତାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଟାଟା ଷ୍ଟିଲ କର୍ମଚାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ପରଠାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ବନ୍ଦ ରହିଛି।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଟାଟା ଷ୍ଟିଲର ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ ଦୀପକ କୁମାର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ଦୁଇ ପିଲା ଏବଂ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ରିଙ୍କି କୁମାରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦୀପକ କୁମାର ଚାରିଜଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଘର ବାହାରେ ତାଲା ପକାଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଯେବେ ଘରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଏହାର ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ। ହଠାତ୍ ଘରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଥିବା ଦେଖି ଲୋକମାନେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ନେଇ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇ ପୁରା ଘରକୁ ସିଲ୍ କରିଥିଲା। ଲୋକମାନେ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି, କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଛନ୍ତି। ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ ଥିଲେ, ଜଣେ ସାତ ବର୍ଷ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି 3 ବର୍ଷ ଏବଂ ସେମାନେ ୱାର୍ଲ୍ଡୱିନ୍ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କୁ ପିଙ୍କି କୁମାରୀ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ।

ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ପତ୍ନୀ କୌଣସି ବିଷୟରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ, ସେ ସେହି ଟ୍ୟୁସନ ଶିକ୍ଷକୟତ୍ରୀଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆସିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲେ ଯେ ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କଠାରୁ ଟ୍ୟୁସନ ପଢିବେ। ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ବିବାଦରେ ଦୀପକ ତାଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ସେ ସୋମବାର ଡ୍ୟୁଟିରେ ମଧ୍ୟ ଯାଇ ନଥିଲେ।

ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗୋଟିଏ କୋଠରୀରେ, ଅନ୍ୟ କୋଠରୀରେ ଟ୍ୟୁସନ ଶିକ୍ଷକୟତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ କୋଠରୀ ଭିତରେ ଥିବା ବାକ୍ସରେ ରଖାଯାଇଥିଲା।  ଦୀପକ କୁମାରଙ୍କ ଶାଶୁ ମଧ୍ୟ ଜାମସେଦପୁରରେ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କଠାରୁ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଳଙ୍କାର ଆଣିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜମି କିଣିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ପରେ, ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ ଅଳଙ୍କାର ସହିତ ପଳାଇଛନ୍ତି।

From around the web