Facebook love
Facebook love
Facebook love
Facebook love

ମୁମ୍ବାଇରୁ ଆସିଥିଲା ପ୍ରେମିକା, ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ପ୍ରେମିକାକୁ ମାଡ଼ ମାରିଲା ପ୍ରେମିକ, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ତାଜୁବ୍

 
ମୁମ୍ବାଇରୁ ଆସିଥିଲା ପ୍ରେମିକା, ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ପ୍ରେମିକାକୁ ମାଡ଼ ମାରିଲା ପ୍ରେମିକ, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ତାଜୁବ୍

ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ଗୋଡଡାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଫେସବୁକ ପ୍ରେମକୁ ସତ ଭାବି ଜଣେ ଝିଅ ନିଜ ପ୍ରେମିକକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଗୋଡଡା ପଳେଇଥିଲେ, ହେଲେ ଯେବେ ସେ ସତ ସାମ୍ନା କରିଲେ ତ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଗଲା। କାରଣ ଯାହା ପ୍ରେମରେ ପଡି ସେ ଏତେ ଦୂରରୁ ଆସିଥିଲେ ସେହି ପ୍ରେମିକ ଜଣେ ବଡ଼ ଫ୍ରଡ୍ ଥିଲା। ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରାସ୍ତାରେ ଠିଆ ହୋଇ ନିଜ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରତାରଣା ପ୍ରେମୀକ ତାଙ୍କୁ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ପ୍ରେମିକ ଝିଅର ପର୍ସରୁ ପ୍ରାୟ ଦେଢ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଗହଣା ଚୋରି କରି ଫେରାର୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ଯେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ଯୁବତୀ ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ନିଷ୍ଠୁର ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ଼, ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲା, ତଥାପି ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମିକକୁ ଦୟା ଆସି ନଥିଲା। ଦେଢ ଲକ୍ଷ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ନେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ପ୍ରେମିକ। ଘଟଣା ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ପୋଲିସ ପ୍ରେମିକକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ ଦେଢ ଲକ୍ଷ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ କରିଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ପୀଡିତା ଜଣକ ଫେସବୁକରେ ଯୁବକର ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସି ଯାଇଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଝିଅଟି ଝାଡଖଣ୍ଡର ସିମଡେଗା ସହରର। ଝିଅଟି କହିଛି ଯେ ପ୍ରାୟ ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବନ୍ଧୁତା ଏକ ଫେସବୁକ୍ ଲାଇକ୍ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମ ଏବଂ ଏହା ପରେ କଲ୍ ସହିତ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଝିଅଟି ମୁମ୍ବାଇରେ କାମ କରୁଥିଲା। ଏହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ଏକାଠି ବଂଚିବା ମରିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିଥିଲେ।

ଏହି ସମୟରେ ଝିଅଟି ତା’ର କଷ୍ଟ ଉପାର୍ଜିତ ଟଙ୍କାରେ ପୁଅକୁ ଏକ ବାଇକ୍ କିଣିକି ଦେଇଥିଲା। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଝିଅଟି ମୁମ୍ବାଇରୁ ପାଟନାକୁ ଆସିଥିଲେ। ପାଟନାରେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଗୋଦଡାକୁ ଆଣି ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ନେବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏହି ଯୁବକ ଝାଡଖଣ୍ଡର ଗୋଡଡା ଜିଲ୍ଲାର ବେଲବାଡା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଧୋଡା ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା। ତାଙ୍କ ନାମ ଅଭିଷେକ କୁମାର। ଗୋଡଡାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଘରକୁ ନେବାକୁ ଝିଅଅକୁ ଅଣଦେଖା କରିବାକୁ ଲାଗିଲା।

ଯେତେବେଳେ ଝିଅ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲା, ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ବଜାରରେ ପିଟିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ବାଟରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଝିଅଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ।  କିନ୍ତୁ ପୁଅ ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡିବାକୁ କହିଥିଲା, ଏହାକୁ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପାରସ୍ପରିକ କଥା ବୋଲି କହିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ଦେଖି କିଛି ଲୋକ ସନ୍ଦେହ କଲେ, ତା’ପରେ ସେମାନେ ପୋଲିସକୁ ଡାକିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଅଭିଷେକ ସେଠାରୁ ଫେରାର୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

From around the web