Mask checking india
Mask checking india
Mask checking india
Mask checking india

ମାସ୍କ କାହିଁକି ପିନ୍ଧିନ ପଚାରିବାରୁ ପୋଲିସକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଲା ଯୁବକ, ଆଉ ତାପରେ..ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

 
ମାସ୍କ କାହିଁକି ପିନ୍ଧିନ ପଚାରିବାରୁ ପୋଲିସକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଲା ଯୁବକ, ଆଉ ତାପରେ..ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କୁଶୀନଗରରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ କାରରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ପୋଲିସ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୋଲିସ ଦୁଇଜଣଙ୍କ କଥା ଶୁଣୁଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି।  କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ଜିପ୍‌ରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ପୋଲିସକୁ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ କଲର ଧରି ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ। ତା’ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ଦୌଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା। ଆଉ ପୋଲିସ ଧରିବାକୁ ପଛରେ ଦୌଡ଼ି ଥିଲେ।

ଏହି ମାମଲା କୁଶୀନଗରର ପାଥେରୱା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଅଟେ। ଯେଉଁଠାରେ ଚୌକି ଇନଚାର୍ଜ ତାଙ୍କ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ସହିତ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଜିପ୍‌ରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ଇନ୍‌-ଚାର୍ଜ ଡାକି ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧିବାର କାରଣ ପଚାରିଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ଯୁବକ ଏବଂ ପୋଲିସ ଭିତରେ କଥା କଟାକଟି ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ପୋଲିସ ହଠାତ୍ ଯୁବକକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ ​​ଆଉ ତାପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ସେଠାରୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା। ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ-

ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ ସହ ଥିବା କନଷ୍ଟେବଳ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଦୌଡିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇ ଲୁଚି ଯାଇଥିଲା।  ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ କେହି ଜଣେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ। ଏବେ ପୋଲିସ ଯୁବକକୁ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏହି ମାମଲାରେ ଏସଏସପି କୁଶୀନଗର ସଚ୍ଚିନ୍ଦ୍ର ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରିବା ସହ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବ, ତାଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏସପି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଉଟପୋଷ୍ଟ ଇନଚାର୍ଜ ଯୁବକଙ୍କୁ ଡାକି ମାସ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ। ଏହା ଉପରେ ସେ ବିପରୀତ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଆଉଟପୋଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ୱ ତାଙ୍କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ଆଗରୁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲା।

From around the web