ଚଉଠି ରାତିରେ ସ୍ୱାମୀ ପାଦ ତଳୁ ଖସିଗଲା ମାଟି, କନ୍ୟା ବାହାରିଲା ୫ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ, ଆଉ ତାପରେ...

 
Kanya garbhabati

ୟୁପିର ମେରଠରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ବିବାହର ସୁଖ ସେତେବେଳେ ଗାୟବ୍ ହୋଇଗଲା ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ବିବାହ ପରେ ହନିମୁନ୍‌ରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ୫ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଖବର ପରିବାରରେ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିଦେଇଥିଲା। ଚଉଠି ରାତିରେ ହିଁ ସ୍ୱାମୀ ପୋଲିସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ।  ସ୍ୱାମୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଶାଶୁଘରକୁ କହିଥିଲେ, ଅପରପକ୍ଷେ ଶାଶୁଘର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ମିଥ୍ୟା ମାମଲାରେ ଜଡିତ କରିବେ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ତାଙ୍କଠାରୁ 10 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାବି କରୁଛନ୍ତି।

Wife

ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ନ୍ୟାୟ ଆଶାରେ ମେରଠ ଏସଏସପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ବିବାହର ରାତିରେ କନ୍ୟା ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି। କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ କେହି ଧ୍ୟାନ ଦେଇନଥିଲେ।

Kanya

କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ସନ୍ଦେହ କଲେ, ସେ ଏହା ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ (ନବ ବିବାହିତ) ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ଅଲଟ୍ରାସାଉଣ୍ଡ ରିପୋର୍ଟ ଦେଖିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସି ଯାଇଥିଲା।

Pregnant

ଅଲଟ୍ରାସାଉଣ୍ଡ ରିପୋର୍ଟରେ ଯୁବକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ୫ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଜଣା ପଡିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପେଟରେ ଯାଆଁଳା ଶିଶୁଙ୍କ ବଢୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ତେବେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଓଲଟା ଯୁବକଙ୍କୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ତଦନ୍ତ କରିବା ପରେ ଉଚିତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି।

From around the web