Woman tahsildar agra
Woman tahsildar agra
Woman tahsildar agra
Woman tahsildar agra

ଭଉଣୀ ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେନ ମାଗୁଥିଲେ ଯୁବକ, ତହସିଲଦାର ସିଲିଣ୍ଡରରେ ଗୋଡ଼ ରଖି ନଦେଇ ଓଲଟା ଧମକ୍ ଦେଲେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

 
ଭଉଣୀ ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେନ ମାଗୁଥିଲେ ଯୁବକ, ତହସିଲଦାର ସିଲିଣ୍ଡରରେ ଗୋଡ଼ ରଖି ନଦେଇ ଓଲଟା ଧମକ୍ ଦେଲେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଲୋକମାନେ ଅମ୍ଳଜାନ ସିଲିଣ୍ଡର ଯୋଗାଡ଼ ପାଇଁ ପାରୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ତ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଆଗ୍ରା ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏଭଳି ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। ଆଗ୍ରାର ଚାନ୍ଦୁଲି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରର ନନ୍ଦଲାଲପୁରରୁ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ରାମ ମନୋହର ଗ୍ୟାସ କାରଖାନାରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଏଠାରେ ସିଲିଣ୍ଡର ନ ପାଇ ଲୋକମାନେ ହଂଗାମା କରିଦେଇଥିଲେ। ଉତ୍ତେଜନାମୂଳକ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଏଟମାଡପୁରର ତହସିଲଦାର ପ୍ରୀତି ଜୈନ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯୋଗାଣ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ।

ଏହି ଅସନ୍ତୋଷର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।  ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ତହସିଲଦାର ପ୍ରୀତି ଜୈନ ଅମ୍ଳଜାନ ସିଲିଣ୍ଡର ଉପରେ ପାଦ ରଖି ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ହାତ ଯୋଡ଼ି ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଛିଡା ହୋଇ କାକୁତି ମିନତି ହେଉଛି। ଦ୍ୱିତୀୟ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ପୋଲିସ୍ କର୍ମୀଙ୍କ ଗୋଡ ଧରି ସିଲିଣ୍ଡର ପାଇଁ ନିବେଦନ କରୁଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ସୋମବାର ସକାଳେ ନନ୍ଦଲାଲପୁରର ରାମ ମନୋହର ଗ୍ୟାସ ପ୍ଲାଣ୍ଟ ଖାଲି ସିଲିଣ୍ଡର ନେବା ପାଇଁ ରୋଗୀଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

ସେମାନେ ହସ୍ପିଟାଲର ଫର୍ମ ଗୋଦାମରେ ଜମା କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ତହସିଲଦାର ପ୍ରୀତି ଜୈନ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେ ଅମ୍ଳଜାନ ସିଲିଣ୍ଡର ବିତରଣକୁ ବାରଣ କରିଥିଲେ। ଟିମାର୍ଡରଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ସିଲିଣ୍ଡରଗୁଡିକ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରାଯାଇଥିଲା। ତିମାଡର୍ସ ଏହା ଉପରେ ଏକ ରାକସ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ-

ଏହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଯୁବକ ସିଲିଣ୍ଡର ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା, ତହସିଲଦାର ପ୍ରୀତି ଜେନା ସିଲିଣ୍ଡର ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଯୁବକ ଜଣକ ହାତ ଯୋଡ଼ି ନିଜ ଭଉଣୀ ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେନ ସିଲିଣ୍ଡର ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତହସିଲଦାର ତାର ଗୋଟେ ବି କଥା ଶୁଣି ନଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ଭାଇ କହୁଛି-ମୋତେ ଗୁଳି କରିଦିଅ ପଛେ, କିନ୍ତୁ ସିଲିଣ୍ଡର ଦିଅ। ନ ହେଲେ ସେପଟେ ମୋ ଭଉଣୀ ମରିଯିବ। ହେଲେବି ଶୁଣିନଥିଲେ ତହସିଲଦାର।

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ତହସିଲଦାର ପ୍ରୀତି ଜୈନ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଲୋକ ବିନା ପ୍ରେସକ୍ରିପସନରେ ସିଲିଣ୍ଡର ନେବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଦିଆଗଲା। ଏହା ଉପରେ, ସେମାନେ ହଂଗାମା ସୃଷ୍ଟି କଲେ। ଏଠାରେ ଅକ୍ସିଜେନ୍‌ର କଳା ବଜାରୀ ହେଉଥିବାରୁ ମୋତେ ଜିଲ୍ଲାଧିକାରୀ ପ୍ରଭୁ ଏନ୍‌ ସିଂହ ପଠାଇଛନ୍ତି। ଯାହା ପଚାରିବାର ଅଛି ତାଙ୍କୁ ପଚାରନ୍ତୁ। ମୁଁ ଏ ବାବଦରେ କିଛି କହିପାରିବି ନାହିଁ।

From around the web