ଫୋନରେ ସାଙ୍ଗ ସହ ଗପି ଚାଲେଞ୍ଜ ଲଗାଇ ଦାନ୍ତ ଘଷି ଟୁଥବ୍ରସ୍ ଗିଳିଦେଲେ ଯୁବକ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଡାକ୍ତର ବି ହେଲେ ତାଯୁବ

 
ଫୋନରେ ସାଙ୍ଗ ସହ ଗପି ଚାଲେଞ୍ଜ ଲଗାଇ ଦାନ୍ତ ଘଷି ଟୁଥବ୍ରସ୍ ଗିଳିଦେଲେ ଯୁବକ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଡାକ୍ତର ବି ହେଲେ ତାଯୁବ

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଔରଙ୍ଗାବାଦରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।  ଯେଉଁଠାରେ 32 ବର୍ଷର ବିଜୟ ଜନାର୍ଦ୍ଦନ ଯାଦବ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ବ୍ରଶ୍ କରିବା ସମୟରେ ଟୁଥ୍ ବ୍ରଶ୍ ଗିଳି ଦେଇଥିଲା। ଔରଙ୍ଗାବାଦ ସରକାରୀ ମେଡିକାଲ କଲେଜର ଡାକ୍ତରମାନେ ସଫଳତାର ସହ ଯୁବକଙ୍କର ପେଟରୁ ଏକ ଟୁଥ୍ ବ୍ରଶ୍ କାଢିଥିଲେ। 

କୁହାଯାଉଛି ଯେ 26 ଡିସେମ୍ବର ସକାଳେ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇ ବ୍ରଶ୍ କରିବା ସମୟରେ ବିଜୟ ଜନାର୍ଦ୍ଦନ ଯାଦବ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପୁରା ଟୁଥ୍ ବ୍ରଶକୁ ଗିଳି ଦେଇଥିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ବିଜୟ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ। ଏକ୍ସ-ରେ ସମୟରେ ପେଟର ବ୍ରଶ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସିଟି ସ୍କାନ୍ କରାଯାଇଥିଲା, ଡାକ୍ତରମାନେ ଦେଖିଲେ ଯେ ଟୁଥ୍ ବ୍ରଶ୍ ପେଟରେ ଫସିକି ଅଛି। ସିଟି ସ୍କାନର ରିପୋର୍ଟର କିଛି ସମୟ ପରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଏକ ଟିମ୍ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରି ପେଟରୁ ଟୁଥ୍ ବ୍ରଶ୍ ବାହାର କରିଥିଲେ।

ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ ବିଜୟ ଏବେ ବି ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଅଛନ୍ତି। ବିଜୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ କାରଣରୁ ସେ ଆଜି ତାଙ୍କଠାରୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଜୀବନ ପାଇଛନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଲ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି। ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଲ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପେଟରେ ଫସିଥିବା ଟୁଥ୍ ବ୍ରଶକୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି, ଏବେ ଭୟଭୀତ ହେବାର କିଛି ନାହିଁ।

From around the web