ଜଣେ କନ୍ୟାକୁ ୨ ବର, ଜଣେ ପିନ୍ଧାଇଲା ବରମାଳା ଅନ୍ୟ ସହ କନ୍ୟା ନେଲା ସାତଫେରା, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ତାଜୁବ୍

 
Bara kanya

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଏଟା ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କୋଟୱାଲୀ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳର ସାଇରନ୍ ଗାଁରେ ଦୁଇ ଜଣ ବର ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ନେଇ ଗୋଟିଏ କନ୍ୟା ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ପହଞ୍ଚି ଥିବା ବର ସହିତ କନ୍ୟାର ବରମାଳା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପହଞ୍ଚି ଥିବା ବର ସହିତ କନ୍ୟା ସାତ ଫେରା ନେଇଥିଲା। ଆଉ ଏହାପରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ କନ୍ୟାର ବାପା ଏବଂ ମାମୁଁଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ବାସ୍ତବରେ, ସିରାଂବ ଗାଁର ଗୋଟିଏ କନ୍ୟା ପାଇଁ ୨ଜଣ ବର ଆସି ଯାଇଥିଲେ। ଗୋଟିଏ ବର ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ ଆଭାରଗର ନରୋରା ଗାଁରୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ମିରାହାଚିର ଜିନ୍ହାଇରା ଗ୍ରାମରୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଯେ କଣ ହେଉଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରଥମ ବର ଦ୍ୱାରା କନ୍ୟାର ଜୟମାଳା ସମାରୋହ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ବରର ପରିବାର ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ କନ୍ୟା ଦ୍ୱିତୀୟ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଆସିଥିବା ବର ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଯାହାପରେ ଝିଅ ବିଦା ବେଳେ ପ୍ରଥମ ବର ପକ୍ଷ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କୋଟୱାଲି ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।  ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଝିଅର ବାପା ଏବଂ ମାମୁଁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏଥିସହିତ କିଛି ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଝିଅର ପରିବାର ଧନ ଲୋଭରେ ଏସବୁ କରିଥିଲେ।  ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି, ଯାହା ପରେ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ।

From around the web