ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ କାନପୁର ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ସମୟରେ ଗୁଟଖା ଖାଉଥିବା ଭାଇରାଲ୍ ଯୁବକ, କହିଲେ ମୁଁ ସେତେବେଳେ.. ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

 
Viral man

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କାନପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଗ୍ରୀନ୍ ପାର୍କ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଉଛି। ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଗ୍ୟାଲେରୀରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।  ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜେ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଅପେକ୍ଷା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ହେଡଲାଇନରେ ଆସିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ବ୍ୟକ୍ତିଲଙ୍କ ପାଟିରେ ଗୁଟଖା ଥିବା ଜଣା ପଡୁଛି।

Viral man

କାନପୁରିଆ ଶୈଳୀରେ ଚୋବାଇବାବେଳେ ସେ ଫୋନରେ କାହା ସହ କଥା ହେଉଛନ୍ତି। ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଅନେକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରକାରର ମିମ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Viral man

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନ୍ କରିବା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ସୋଭିତ୍ ପାଣ୍ଡେ। ସୋଭିତ୍ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ମହେଶ୍ୱରୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ରୁହନ୍ତି। ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଗୁଟଖା ଖାଇବା ପ୍ରଶ୍ନରେ ସୋଭିତ୍ ପାଣ୍ଡେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଗୁଟଖା ଖାଉ ନଥିଲେ, ସେ ମିଠା ସୁପାରୀ ଖାଉଥିଲେ। ସୋଭିତ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନଭେମ୍ବର 25 ଗୁରୁବାର ଦିନ ଯେତେବେଳେ ସେ 11 ନମ୍ବର ଗେଟ୍ ଭିତରୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଗୁଟଖା ଗେଟ୍ ରେ କାଢିନେଇଥିଲେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ। ତେବେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ନେଇ ସେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସୋଭିତ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅନେକ ଲୋକ ଗୁଟଖା ଇତ୍ୟାଦି ଖାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କ୍ୟାମେରା କାହିଁକି ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଲା ତାହା ସେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ।

ଏଥିସହ ସୋଭିତ୍ ଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଥିବା ଝିଅ ବିଷୟରେ ପଚାରିବାରୁ ସୋଭିତ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଥିବା ଝିଅଟି ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ। ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ଠାରୁ ମିଠା ସୁପାରୀ ଆଣି ଖାଉଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ଷମା ମାଗୁଥିବା ଫଟୋ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସୋଭିତ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏପରି କୌଣସି ଫଟୋରେ କ୍ଷମା ମାଗି ନାହାଁନ୍ତି। କିମ୍ବା କେହି କ୍ଷମା ମାଗି ନାହାଁନ୍ତି।  ସୋଭିତ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦିଓ ମୁଁ କିଛି ଭୁଲ କରି ନାହିଁ, ଯଦି ଲୋକମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଭୁଲ୍ କରିଛି ତେବେ ମୁଁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି।

From around the web