ପୂର୍ବତନ ବାଚସ୍ପତି ତଥା କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ଟିପ୍ପଣୀ: କହିଲେ,"ବଳାତ୍କାର ହେଉଛି ତ ଏହାର ମଜା ନିଅ ନହେଲେ...

 
K.R Ramesh kumar

କର୍ଣ୍ଣାଟକର ପୂର୍ବତନ ବାଚସ୍ପତି ତଥା ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ କେ.ଆର. ରମେଶ କୁମାର ଗୁରୁବାର ଦିନ ବିଧାନସଭା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏକ ବିବାଦୀୟ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ବିଧାନସଭାରେ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି ରମେଶ ବଳାତ୍କାରର ମଜା ନେବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ଯାହାକୁ ଶୁଣି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ସମସ୍ତେ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

Ramesh kumar

 ଘଟଣା ମୁତାବକ ବର୍ଷା ଓ ବନ୍ୟା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ସମ୍ପର୍କରେ ବିଧାନସଭାରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ବିଧାୟକ ନିଜ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକଙ୍କ ଅସୁବିଧାକୁ ଟେବୁଲ ଉପରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ। ଏହାରି ଭିତରେ ବିଧାନସଭା ବାଚସ୍ପତି ବିଶ୍ୱସ୍ତର ହେଗଡେ କାଗେରୀଙ୍କର ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ଭିତରେ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ସମାପ୍ତ କରିବାର ଥିଲା। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବିଧାୟକମାନେ ଏହାର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଥିଲେ।

Ramesh kumar

ଏହାରି ଭିତରେ କାଗେରି ହସି ହସି କହିଥିଲେ ଯେ,“ମୁଁ ଏପରି ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ମୋତେ ମଜା କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ହଁ ଠିକ୍ ଅଛି କହିବାକୁ ହେବ। ତେଣୁ, ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ମୁଁ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ବନ୍ଦ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଆମ୍ଭେମାନେ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଉଚିତ୍। ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ରମେଶ କୁମାର ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି କହିଥିଲେ ଯେ, “ଦେଖ, କଥାରେ ଅଛି ଯେତେବେଳେ ବଳାତ୍କାର ହେଉଥିବ, ଶୋଇପଡ଼ ଏବଂ ଏହାର ମଜା ନିଅ। ତୁମେ ଠିକ୍ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛ।”

From around the web