Marriage in corona
Marriage in corona
Marriage in corona
Marriage in corona

ଅଜବ ଘଟଣା: ବ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ସଜେଇ ହେଉଥିଲା କନ୍ୟା, ଖବର ମିଳିଲା ବିବାହ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି, ଆଉ ତାପରେ..

 
ଅଜବ ଘଟଣା: ବ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ସଜେଇ ହେଉଥିଲା କନ୍ୟା, ଖବର ମିଳିଲା ବିବାହ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି, ଆଉ ତାପରେ..

ବ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ଜୟମାଲା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା କନ୍ୟାର ମୋବାଇଲରେ ଏକ ମେସେଜ୍ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୋସ୍ ଉଡାଇ ଦେଇଥିଲା। ଏହି ମେସେଜ୍ ବରର ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଯାଇଥିଲା ଯେ ବିବାହ ବାତିଲ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଏବେ ସେମାନେ ବରଯାତ୍ରୀ ସହ ଆସୁ ନାହାଁନ୍ତି।

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କାନପୁରରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।  ବିବାହର ଠିକ୍ ପୂର୍ବରୁ ବର ବିବାହ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଆଣିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।  କନ୍ୟାର ମୋବାଇଲକୁ ମେସେଜ୍ କରି ବିବାହ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି ବୋଲି କହିଥିଲା ବର। ଏହି ମେସେଜ୍ ପଢିବା ପରେ କନ୍ୟା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। କନ୍ୟାର ପରିବାର ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ବର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜୀକୃତ କରି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

କାନପୁରର ପଙ୍କି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର କଙ୍ଗଗଞ୍ଜ କଲୋନୀର ବାସିନ୍ଦା ପୁଷ୍ପ ଲତା ମହାରାଜପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର କରୌଲି ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା କ୍ରାନ୍ତି ସିଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ୨୮ ଏପ୍ରିଲରେ ବାହାଘର ପାଇଁ ବରଯାତ୍ରୀ ସହ ବର ଆସିବାର ଥିଲା। କନ୍ୟା ଘରେ ବରକୁ ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିଲା। ଏଥିସହିତ କନ୍ୟା ପୁଷ୍ପା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲରକୁ ଯାଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ପୁଷ୍ପାଲତା ବିୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ଆସିଲା ଆସିଥିଲା। ମେସେଜଟି ବରର ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଥିଲା ଯେ ସେମାନେ ବାହାଘର ପାଇଁ ଆସୁ ନାହାଁନ୍ତି। ଏହି ମେସେଜ୍ ପଢିବା ପରେ କନ୍ୟା ଚିନ୍ତାରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ପୋଲିସ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲା। ତେବେ କନ୍ୟାଘର ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଯୌତୁକ ପାଇଁ ଏହି ବିବାହ ପୁଅଘର ଲୋକ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି।

From around the web