ଏୟାରଟେଲ୍ ଆଣିଲା ସବୁଠାରୁ ଦମଦାର୍ ପ୍ଲାନ୍! ମାତ୍ର ଏତିକି ଟଙ୍କାରେ ପାଇବେ ସବୁକିଛି, ଜାଣନ୍ତୁ ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ

 
Airtel

ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଟେଲିକମ ଯୋଗାଣକାରୀ ସଂସ୍ଥା ଗୁଡିକ ପରି ଏୟାରଟେଲ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ପ୍ରିପେଡ ଯୋଜନାଗୁଡିକର ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏୟାରଟେଲ ଏୟାରଟେଲ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ୬୬୬ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ଚମତ୍କାର ପ୍ରିପେଡ ଯୋଜନା ପ୍ରଣୟନ କରିଛି, ଯାହାକି ଅଧିକ ବୈଧତା ଏବଂ ଅସୀମିତ କଲିଂର ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ଲାଭ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଏହି ଏୟାରଟେଲ ଯୋଜନା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ୬୬୬ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏୟାରଟେଲର 666 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ବିଷୟରେ:-

Airtel

ଟେଲିକମଟକ୍ ସମ୍ବାଦ ଅନୁଯାୟୀ, ଏୟାରଟେଲ୍ ଏହାର ୬୬୬ ଟଙ୍କାର ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନକୁ ୭୭ ଦିନର ସେବା ବୈଧତା ସହିତ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ତେଣୁ ଏହା ସାଧାରଣ ୮୪ ଦିନର ଯୋଜନା ହୋଇନଥିଲେ ହେଁ ଏହା ୫୬ ଦିନର ଯୋଜନା ଭଳି ଛୋଟ ନୁହେଁ। ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଦୈନିକ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା, ଅସୀମିତ ଭଏସ୍ କଲିଂ ଏବଂ ଏୟାରଟେଲ ଥଙ୍କସ୍ ଆପର ଲାଭ ସହିତ ୧୦୦ SMS / ଦିନ ପାଇପାରିବେ। ଅତିରିକ୍ତ ଲାଭ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏୟାରଟେଲ ଥାଙ୍କସ୍ ଆପରେ ଏକ ମାସ ପାଇଁ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓ ମୋବାଇଲ ସଂସ୍କରଣ, ଆପୋଲୋ 24/7 ସର୍କଲ, ଶ ଏକାଡେମୀ, FASTag କାରବାରରେ 100 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍, ମାଗଣା ହେଲୋ ଟ୍ୟୁନ୍ସ ଏବଂ ୱିଙ୍କ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆପ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ଅଟେ।

Telecom service provider

ସେହିପରି ତୁଳନାତ୍ମକ ଭାବରେ, ଜିଓର ୬୬୬ ଟଙ୍କା ଯୋଜନାରେ ଅଧିକ ବୈଧତା ମିଳିବ। ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନାରେ ୮୪ ଦିନର ବୈଧତା ଉପଲବ୍ଧ ରହିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରତିଦିନ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା, ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। କିନ୍ତୁ, ଅତିରିକ୍ତ ଲାଭ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜିଓ ଠାରୁ ଏୟାରଟେଲ ଆଗରେ ରହିବ। ସେହିପରି ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆର ୬୬୬ ଟଙ୍କା ଯୋଜନାରେ ୭୭ ଦିନର ବୈଧତା ଉପଲବ୍ଧ ରହିବ। ଏଥିରେ ପ୍ରତିଦିନ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା, ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ବିଙ୍ଗେ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଅଲ୍ ନାଇଟ୍, ୱିକେଣ୍ଡ୍ ଡାଟା ରୋଲଭର ଏବଂ ଡାଟା ଡେଲାଇଟ୍ ଅଫର୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ।

From around the web