ଯେଉଁ ଚାଇନା କରୋନା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଲକଡାଉନରେ ଭାରତୀୟ ଅଧିକ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି ଚିନର ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଆପ୍

କରୋନା ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ କିଛି ଆପ୍ ଯଥେଷ୍ଟ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଉଛି। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଜୁମ୍, କ୍ଲାଉଡ୍ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଆପ୍ ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ଚାଇନିଜ୍ ଆପ୍ ଅଧିକ ଲାଭବାନ ହେଉଛି। କରୋନା ଭାଇରସକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଚାଇନା ଆପ୍ ଟିକ୍ ଟକ୍ ସାରା ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଅଧିକ ଲାଭବାନ ହୋଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତରେ ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି ଚାଲିଛି ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ବର୍ଗରେ ଏହି ଆପ୍ ସର୍ବାଧିକ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇଥିବା ଆପ୍ ହୋଇଛି।
 
ଯେଉଁ ଚାଇନା କରୋନା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଲକଡାଉନରେ ଭାରତୀୟ ଅଧିକ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି ଚିନର ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଆପ୍

କରୋନା ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ କିଛି ଆପ୍ ଯଥେଷ୍ଟ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଉଛି। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଜୁମ୍, କ୍ଲାଉଡ୍ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଆପ୍ ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ଚାଇନିଜ୍ ଆପ୍ ଅଧିକ ଲାଭବାନ ହେଉଛି। କରୋନା ଭାଇରସକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଚାଇନା ଆପ୍ ଟିକ୍ ଟକ୍ ସାରା ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଅଧିକ ଲାଭବାନ ହୋଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତରେ ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି ଚାଲିଛି ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ବର୍ଗରେ ଏହି ଆପ୍ ସର୍ବାଧିକ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇଥିବା ଆପ୍ ହୋଇଛି।

ଯେଉଁ ଚାଇନା କରୋନା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଲକଡାଉନରେ ଭାରତୀୟ ଅଧିକ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି ଚିନର ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଆପ୍

ଇକୋନୋମିକ୍ ଟାଇମ୍ସରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପ୍ ଆନ୍ନାଲିଟିକ୍ ଫାର୍ମ ଆପ୍ Annie କହିଛି ଯେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଚାଇନିଜ୍ କମ୍ପାନୀ ByteDanceର ଟିକ୍ ଟକ୍ ଆପ୍ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛି।

ଯେଉଁ ଚାଇନା କରୋନା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଲକଡାଉନରେ ଭାରତୀୟ ଅଧିକ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି ଚିନର ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଆପ୍

ଏହି ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜାନୁୟାରୀ 2020 ତୁଳନାରେ ଜବେ ଯାଏଁ ଏହାର ଡାଉନଲୋଡ୍ 20% ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର 49 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ନୂତନ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଅଛି। ଟିକ୍ ଟକ୍ ବ୍ୟତୀତ, ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଆପ୍ ଜୁମ୍ ମଧ୍ୟ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି। ଭାରତରେ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର୍‌ର ଟପ୍ ଚାର୍ଟରେ ଏହା ନମ୍ବର -1 ଥିଲା।

ଯେଉଁ ଚାଇନା କରୋନା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଲକଡାଉନରେ ଭାରତୀୟ ଅଧିକ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି ଚିନର ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଆପ୍

ଭାରତରେ ଲକଡାଉନ ର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ, ହିନ୍ଦୀ ମିଡିଆ ଆଜତକ୍ ସର୍ବାଧିକ ଥର ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇଛି। ଦ୍ୱିତୀୟ ନମ୍ବରରେ ଜୁମ୍ ମିଟିଂ ଆପ୍ ଥିବାବେଳେ ତୃତୀୟ ନମ୍ବର ୟୁଭିଡ଼ିଓ ଏବଂ ଚତୁର୍ଥ ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ଯଥାକ୍ରମେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଜିଓ ଟିଭି ଅଛି। 22 ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ସପ୍ତାହରେ ଟିକ୍ ଟକ୍, ୱାଟସଆପ୍, ଫେସବୁକ୍, ହେଲୋ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଭିମେଟ୍ ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କିଂ ବର୍ଗ ମଧ୍ୟରେ ଟପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇଥିବା ଆପ୍ ହୋଇଛି।

From around the web