ବାତିଲ୍ ହେଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର IPL, ଆଉ ହେବନି ବାକି ଥିବା ମ୍ୟାଚ୍, ପଢନ୍ତୁ ପୂରା ଖବର
ବାତିଲ୍ ହେଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର IPL, ଆଉ ହେବନି ବାକି ଥିବା ମ୍ୟାଚ୍, ପଢନ୍ତୁ ପୂରା ଖବର
ବାତିଲ୍ ହେଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର IPL, ଆଉ ହେବନି ବାକି ଥିବା ମ୍ୟାଚ୍, ପଢନ୍ତୁ ପୂରା ଖବର
ବାତିଲ୍ ହେଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର IPL, ଆଉ ହେବନି ବାକି ଥିବା ମ୍ୟାଚ୍, ପଢନ୍ତୁ ପୂରା ଖବର

ବାତିଲ୍ ହେଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର IPL, ଆଉ ହେବନି ବାକି ଥିବା ମ୍ୟାଚ୍, ପଢନ୍ତୁ ପୂରା ଖବର

 
Ipl

କରୋନାର ବଢୁଥିବା ମାମଲାରେ ଭାଇରସ୍ ଅନୁପ୍ରବେଶ ଏବଂ ଆଇପିଏଲ୍ କଡ଼ା ବାୟୋ-ବବୁଲ୍ ଅଧୀନରେ ଚାଲିଥିବା ପରେ ବି ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି। ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ANI ଅନୁଯାୟୀ, ବିସିସିଆଇର ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାଜୀବ ଶୁକ୍ଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମଗ୍ର ସିଜନ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲ୍ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି।

ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏପରି ଏକ ସମୟରେ ନିଆଯାଇଛି ଯେତେବେଳେ କିଛି ଖେଳାଳି କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଥିବା ଖବର ଆସିଛି। ସେବେଠାରୁ ଆଇପିଏଲ୍ର ଆଚରଣକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା।

ଆଇପିଏଲ ଏକ ଅତି କଠୋର ବାୟୋ-ବବଲ ତଳେ ଆୟୋଜିତ ହେଉଥିଲା। ଏହା ସତ୍ତ୍ବେ ସୋମବାର କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ବୋଲର ସନ୍ଦୀପ ୱାରିୟର୍ସ ଏବଂ ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବାହାରିବା ପରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା।

ତେବେ ସିଏସକେ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଲକ୍ଷ୍ମୀତି ବାଲାଜୀଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଥିଲଖ।  ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, କୋଭିଡ -19 ପାଇଁ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଖେଳାଳି ରିଦ୍ଧିମାନ ସାହାଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇଛି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସନରାଇଜର୍ସ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିଲା।

From around the web