ଲଜ୍ଜା! ବିଶ୍ଵକପରେ ଲଗାତାର ହାରିବା ପରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ‌ ୧୦ ମାସର‌ ଝିଅକୁ ମିଳିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଧମକ୍, ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଖବର

 
Virat kohli

ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଟ୍ୱିଟରରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର ଧମକ ଦେଇଥିବାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଦ୍ୱାରା ପୋଲିସକୁ ଏକ ନୋଟିସ ପଠାଯାଇଛି। ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା ଆୟୋଗର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସ୍ୱାତି ମାଲିୱାଲ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ଜାଜନକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।  ପୋଲିସକୁ ନୋଟିସ ଦେଉଥିବାବେଳେ ସ୍ୱାତି ମାଲିୱାଲ ଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

Virat kohli

ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ପରାଜୟ ପରେ ଟ୍ରୋଲରମାନେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି। ବିରାଟ ଏବଂ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି। କିଏ ଏହି ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ।  ସମ୍ପ୍ରତି ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଡିଲିଟ୍ ହୋଇଯାଇଛି। ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଟୁଇଟ୍ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ବିରାଟଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି।

Virat kohli

ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ପାକିସ୍ତାନ ଠାରୁ ହାରିଯିବା ପରେ ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କୁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ବୋଲି ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯିବା ପରେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଶାମିଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଟ୍ରୋଲର ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଧର୍ମ, ଜାତି ଏବଂ ଧର୍ମ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ଅନୁଚିତ ବୋଲି ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି।

From around the web