Michael Vaughan predicts new captain of csk
Michael Vaughan predicts new captain of csk
Michael Vaughan predicts new captain of csk
Michael Vaughan predicts new captain of csk

IPL: ଧୋନିଙ୍କ ପରେ କିଏ ହେବ CSK ର ଅଧୀନୟକ ? ମାଇକେଲ୍ ଭନ୍ ଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ, କହିଲେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହି ଖେଳାଳି ହେବେ ଅଧିନାୟକ

 
IPL: ଧୋନିଙ୍କ ପରେ କିଏ ହେବ CSK ର ଅଧୀନୟକ ? ମାଇକେଲ୍ ଭନ୍ ଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ, କହିଲେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହି ଖେଳାଳି ହେବେ ଅଧିନାୟକ

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ତଥା ବ୍ୟାଟ୍ସମାନ ମାଇକେଲ୍ ଭାନ୍ CSK ର ଆଗାମୀ ଅଧିନାୟକ ତଥା ଧୋନିଙ୍କର ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ କୁ ନେଇ ବଡ଼ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। 

ଇଂଲଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମାଇକେଲ ଭାଓନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଷ୍ଟାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କର ଅଧିନାୟକ ହେବାର ସମସ୍ତ ଗୁଣ ରହିଛି ଏବଂ ଏହା ତାଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ଏବଂ ଧୋନୀଙ୍କ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ କରାଇପାରେ।  ମାଇକେଲ ଭନ୍ ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ୟାଟିଂ, ବୋଲିଂ ଏବଂ ଫିଲ୍ଡିଂରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଉଥିବା ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ସିଏସକେ ରେ ଧୋନିଙ୍କ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ହେବା ଦୌଡ଼ ରେ ଆଗରେ ରହିଛନ୍ତି।

 ମାଇକେଲ୍ ଭାଓନ୍ କ୍ରିକବଜ୍ କୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, 'ଆପଣ କହିପାରିବେ ଯେ ଧୋନି ଆହୁରି ୨ ରୁ ୩ ବର୍ଷ ଖେଳିବେ, କିନ୍ତୁ ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହା ପରେ ସେ କ’ଣ ଭଲ ଖେଳିବେ ତାହା ଏକ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ଅଟେ? ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଆପଣ ଚାରିପାଖରେ କିଏ ଏକ ଦଳ ଗଠନ କରିପାରିବେ। ମୋ ମତରେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଜଣେ କ୍ରିକେଟର, ଯାହାଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ ଦଳ ଗଠନ କରିବାର କ୍ଷମତା ରହିଛି। ବଲ ସହିତ ପଡ଼ିଆରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ବେଳେ, ବ୍ୟାଟ୍ସମାନ ହିସାବରେ ତାଙ୍କର ଭଲ ମାନସିକତା ରହିଛି, ତେଣୁ ସେ ଆଗାମୀ ଅଧିନାୟକ ହିସାବରେ ଜଣେ ଭଲ ବିକଳ୍ପ ହୋଇପାରିବେ"।

From around the web