Maxwell reaction after being bowled by a top delivery
Maxwell reaction after being bowled by a top delivery
Maxwell reaction after being bowled by a top delivery
Maxwell reaction after being bowled by a top delivery

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ବୋଲ୍ଡ ଆଉଟ ହେବାପରେ ମଧ୍ୟ ବଲଟିକୁ ବୁଝି ପାରିଲେନି ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ୍, ଦେଲେ ଏଭଳି ରିଆକ୍ସନ, ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା ଭିଡ଼ିଓ

 
ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ବୋଲ୍ଡ ଆଉଟ ହେବାପରେ ମଧ୍ୟ ବଲଟିକୁ ବୁଝି ପାରିଲେନି ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ୍, ଦେଲେ ଏଭଳି ରିଆକ୍ସନ, ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା ଭିଡ଼ିଓ

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ର ୨୬ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର କୁ ୩୪ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ହରପ୍ରୀତ ବ୍ରାର୍ ନିଜର ଅଲରାଉଣ୍ଡ ଖେଳ ସହିତ ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ ମ୍ୟାଚ ଜିତିବାରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସେ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଅନେକ ବଡ଼ ୱିକେଟ୍ ହାସଲ କରି ନେଇଥିଲେ।

ପଞ୍ଜାବର ଯୁବ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହରପ୍ରୀତ ବ୍ରାର୍ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୧୭ ବଲରୁ ଅପରାଜିତ ୨୫ ରନ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ବୋଲିଂ କରି ୪ ଓଭରରେ ୧୯ ରନ୍ ଦେଇ ତିନୋଟି ୱିକେଟ୍ ହାସଲ କରିଥିଲେ। ବ୍ରାର୍ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ ସମୟରେ ବିରାଟ କୋହଲି, ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ଏବଂ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ବଡ ୱିକେଟ୍ ହାସଲ କରିଥିଲେ।


ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିବା ପରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ପ୍ରଥମ ବଲରେ ହରପ୍ରୀତ ବ୍ରାର୍ ଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ବ୍ରାର୍ ଙ୍କ ଏକ ଚମତ୍କାର ବଲରେ ବୋଲ୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିନଥିଲେ।  ଏହି କାରଣରୁ, ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ରିଜରେ ଠିଆ ହୋଇ ରହିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ରଜତ ପାତିଦାରଙ୍କ ସହ ଏହାକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରେ ରିପ୍ଲେ ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ୟାଭିଲିୟନକୁ ଫେରିବାକୁ ପଡିଥିଲା।

From around the web