Kavya maran pic goes viral on Internet
Kavya maran pic goes viral on Internet
Kavya maran pic goes viral on Internet
Kavya maran pic goes viral on Internet

IPL 2021: ଆରସିବି ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିଲେ ଏହି ମିଷ୍ଟ୍ରି ଗର୍ଲ, ଅସଲି ପରିଚୟ ଜାଣିଲେ ତାଯୁବ ହେବେ ଆପଣ

 
IPL 2021: ଆରସିବି ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିଲେ ଏହି ମିଷ୍ଟ୍ରି ଗର୍ଲ, ଅସଲି ପରିଚୟ ଜାଣିଲେ ତାଯୁବ ହେବେ ଆପଣ

ବୁଧବାର ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମଧ୍ୟରେ ଖେଳା ଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ବେସ୍ ରୋମାଞ୍ଚକର ଥିଲା, ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସଂଘର୍ଷ ପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ଜଣେ ଅଜଣା ଝିଅ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ରହସ୍ୟମୟ ଝିଅଟିର ନାମ କାଭିୟା ମାରନ୍ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ପ୍ରକୃତରେ କାଭିୟା ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମ୍ୟାଚ ହାରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରି ନଥିଲେ। ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ କଭିଆ ମାରାନଙ୍କ ଅନେକ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯାହାର ଦୃଶ୍ୟ ସେତେବେଳେ କ୍ୟାମେରା ରେ କଏଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ତେବେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ଼ ହେବା ପରେ ଏବେ ଏହା ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ କାଭିୟା ମରନ ହେଉଛନ୍ତି ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳର (ସିଇଓ), ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତଃ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଖେଳୁଥିବା ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚରେ ଦଳକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ।

From around the web