RCB vs MI ମ୍ୟାଚ ରେ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା
RCB vs MI ମ୍ୟାଚ ରେ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା
RCB vs MI ମ୍ୟାଚ ରେ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା
RCB vs MI ମ୍ୟାଚ ରେ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: RCB vs MI ମ୍ୟାଚ ରେ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା, ବୋଲରଙ୍କ ଚମତ୍କାର ବୋଲିଂ ଦେଖନ୍ତୁ

 
ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: RCB vs MI ମ୍ୟାଚ ରେ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା, ବୋଲରଙ୍କ ଚମତ୍କାର ବୋଲିଂ ଦେଖନ୍ତୁ

MI vs RCB: IPL 2021 ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା, ଯାହାକୁ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଅନ୍ତିମ ବଲ ରେ ଜିତିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ନିର୍ଧାରିତ 20 ଓଭରରେ 9 ୱିକେଟ୍ ରେ 159 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା ​​।

ଏହି ମ୍ୟାଚ ର 19 ତମ ଓଭରରେ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କାଇଲ ଜାମିସନଙ୍କ ବଲରୁ ଏକ ସଟ୍ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବଲ୍ ମାରିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। କେବଳ ବ୍ୟାଟ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଏବଂ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲ୍ ହାତରେ ରହିଲା । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍‌ର ଅବସ୍ଥା ଦେଖି କ୍ରୁନାଲ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଯଦିଓ କୁନାଲ ମାତ୍ର 7 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ, ହର୍ସେଲ ପଟେଲ ଉଭୟ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଭାଇଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ।

ଏହି ଲିଙ୍କ କ୍ଲିକ କରି ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: Click Here

From around the web