ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟି -20 ସିରିଜ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷଣା, ରୋହିତ ଶର୍ମା କ୍ୟାପଟେନ, ଦେଖନ୍ତୁ ପୂରା ଦଳ

 
India team

ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2021 ରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପ୍ରଦର୍ଶନ ନିରାଶାଜନକ ଥିଲା। ଟାଇଟଲ୍ ବିଜୟ ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହୋଇଥିବା ଦଳ ନିଜେ ଗ୍ରୁପ୍ ପର୍ଯ୍ୟାୟରୁ ହାରିଯିବା ପରେ ବାହାର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସିଛି ସେହି ତିକ୍ତ ସ୍ମୃତିକୁ ଭୁଲିଯିବା ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଘରୋଇ ଟି -20 ସିରିଜ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର।

Rohit rahul

ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟି -20 ସିରିଜ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଚେତନ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଚୟନ କର୍ତ୍ତା ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛି। ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଏହି ଦଳର ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଛି। ଏବଂ କେଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଉପ ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଛି।

India team

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ 3 ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି। ଟି -20 ଦଳରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଅଭେଶ ଖାନ ଏବଂ ହର୍ଷଲ ପଟେଲଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି।  ଏଥି ସହିତ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଭେଙ୍କଟେଶ ଆୟରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି। ଏହି ସମସ୍ତ ତିନି ଖେଳାଳି ଆଇପିଏଲ 2021 ରେ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ, ଯାହାର ପୁରସ୍କାର ସେମାନଙ୍କୁ ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ଦେଇଛନ୍ତି।

Indai

ଭାରତୀୟ ଟି -20 ଦଳ: ରୋହିତ ଶର୍ମା (କ୍ୟାପଟେନ), କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ (ଉପ-କ୍ୟାପଟେନ), ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ, ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ଋଷଭ ପନ୍ତ, ଇଶାନ କିଶନ, ଭେଙ୍କଟେଶ ଆୟର, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ଆର ଅଶ୍ୱିନ, ଆକ୍ସାର ପଟେଲ, ଅଭେଶ ଖାନ, ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର, ଦୀପକ ଚହର, ହର୍ଷଲ ପଟେଲ, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ

From around the web