ଦିଲ୍ଲୀ ଠାରୁ ହାରିବା ପରେ ଦଣ୍ଡିତ ହେଲା ଚେନ୍ନାଇ, ଧୋନୀଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏହି ବଡ଼ ଦଣ୍ଡ, କାରଣ ଜାଣି ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ
ଦିଲ୍ଲୀ ଠାରୁ ହାରିବା ପରେ ଦଣ୍ଡିତ ହେଲା ଚେନ୍ନାଇ, ଧୋନୀଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏହି ବଡ଼ ଦଣ୍ଡ, କାରଣ ଜାଣି ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ
ଦିଲ୍ଲୀ ଠାରୁ ହାରିବା ପରେ ଦଣ୍ଡିତ ହେଲା ଚେନ୍ନାଇ, ଧୋନୀଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏହି ବଡ଼ ଦଣ୍ଡ, କାରଣ ଜାଣି ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ
ଦିଲ୍ଲୀ ଠାରୁ ହାରିବା ପରେ ଦଣ୍ଡିତ ହେଲା ଚେନ୍ନାଇ, ଧୋନୀଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏହି ବଡ଼ ଦଣ୍ଡ, କାରଣ ଜାଣି ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ଦିଲ୍ଲୀ ଠାରୁ ହାରିବା ପରେ ଦଣ୍ଡିତ ହେଲା ଚେନ୍ନାଇ, ଧୋନୀଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏହି ବଡ଼ ଦଣ୍ଡ, କାରଣ ଜାଣି ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

 
ଦିଲ୍ଲୀ ଠାରୁ ହାରିବା ପରେ ଦଣ୍ଡିତ ହେଲା ଚେନ୍ନାଇ, ଧୋନୀଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏହି ବଡ଼ ଦଣ୍ଡ, କାରଣ ଜାଣି ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ଆଇପିଏଲର ଦ୍ବିତୀୟ ମ୍ୟାଚ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଓ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଚେନ୍ନାଇକୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା। ତେବେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ମନ୍ଥର ଓଭର ହାର ପାଇଁ 12 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା କରାଯାଇଛି। ତିନିଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସର ଆଇପିଏଲ୍ 14 ରେ ଖରାପ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଦଳ ଶନିବାର ଦିନ ଋଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ସାତ ୱିକେଟ୍ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା। 

ଆଇପିଏଲ ଏକ ପ୍ରେସ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ 10 ରେ ମୁମ୍ବାଇର ୱାନକେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ ବିପକ୍ଷ ଆଇପିଏଲ 2021 ମ୍ୟାଚରେ ଧୀର ଓଭରରେ ବୋଲିଂ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜୋରିମାନା କରାଯାଇଛି।

ବିବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ, "ଆଇପିଏଲ୍ ଆଚରଣ ବିଧି ଅନୁଯାୟୀ, ସର୍ବନିମ୍ନ ଓଭର ସ୍ପିଡ୍ ଅଫେନ୍ସ ସହ ଜଡିତ ଦଳର ଏହା ପ୍ରଥମ ଅପରାଧ, ତେଣୁ ଧୋନିଙ୍କୁ 12 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା କରାଯାଇଛି। 189 ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଓପନର୍ ଶିଖର ଧାୱନ (85) ଏବଂ ପ୍ରୀତି ଖାଁ (72) ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ 138 ରନ୍ ଭାଗିଦାରୀ ହେତୁ ସହଜ ସାତ ୱିକେଟ୍ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲା।

ପରାଜୟ ପରେ ଧୋନି କହିଛନ୍ତି, ଆମେ ଭଲ ବୋଲିଂ କରିପାରିଥାନ୍ତେ।  ବୋଲରମାନେ ଆଶା କରିଥିବା ପରି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ବହୁତ ଖାଲି ବଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ। ସେମାନେ ଏହି ପରାଜୟରୁ ଶିକ୍ଷିବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନେ ଭଲ କରିବେ। ଦିଲ୍ଲୀର ନୂଆ ଅଧିନାୟକ ଋଷଭ ପନ୍ତ ଟସ୍ ଜିତି ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। 

ଧୋନି କହିଛନ୍ତି ଯେ କାକର ଉପରେ ଅନେକ କିଛି ନିର୍ଭର କରେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଆମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲୁ। ତେବେ ପନ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜାତୀୟ ଦଳର ପରାମର୍ଶଦାତା ଧୋନିଙ୍କ ସହ ଟସ୍‌ କରିବା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର। ପନ୍ତ କହିଛନ୍ତି, ବାସ୍ତବରେ ଆଇପିଏଲର ଅଧିନାୟକ ହେବା ଏବଂ ଏମଏସ (ଧୋନି) ଙ୍କ ସହ ଟସ୍‌ କରିବା ମୋ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଥିଲା। ମୁଁ ତାଙ୍କଠାରୁ ଶିଖିଛି ଏବଂ କଷ୍ଟ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ।

From around the web