ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ପରେ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ବ୍ରେଟ୍ ଲି, ଦାନ କଲେ ଏତେ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ପରେ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ବ୍ରେଟ୍ ଲି, ଦାନ କଲେ ଏତେ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ପରେ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ବ୍ରେଟ୍ ଲି, ଦାନ କଲେ ଏତେ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ପରେ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ବ୍ରେଟ୍ ଲି, ଦାନ କଲେ ଏତେ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ପରେ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ବ୍ରେଟ୍ ଲି, ଦାନ କଲେ ଏତେ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

 
ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ପରେ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ବ୍ରେଟ୍ ଲି, ଦାନ କଲେ ଏତେ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

ଭାରତ ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନା ବିପର୍ଯ୍ୟୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛି। ଦେଶର ଅଧିକାଂଶ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଏହି ସମୟରେ କରୋନା କାରଣରୁ ଅମ୍ଳଜାନର ଅଭାବ ଦେଖାଦେଇଛି. ଅମ୍ଳଜାନ ଅଭାବରୁ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦେଶ ତଥା ବିଦେଶର ସମସ୍ତ ଲୋକ ସାହାଯ୍ୟ ହାତ ବଢାଇବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି।

ଏହି ସମୟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ବ୍ରେଟ ଲି ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଭାରତୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଅମ୍ଳଜାନ ଯୋଗାଣ ପାଇଁ 1 ବିଟକଏନ୍ (ପ୍ରାୟ 41 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା) ଦାନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲ୍ କାରଣରୁ ବ୍ରେଟ୍ ଲି ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ପେଟ୍ କମିନ୍ସ ଭାରତକୁ ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ 50,000 ଡଲାର (ପ୍ରାୟ 37 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା) ଦାନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

ବ୍ରେଟ ଲି ଟ୍ୱିଟରରେ ଭାରତୀୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ଭାରତ ମୋ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘର ଭଳି। ମୋର ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ୟାରିୟର ସମୟରେ ଏବଂ ଅବସର ପରେ ମୁଁ ଏଠାରେ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ପାଇଥିବା ପ୍ରେମ ହେତୁ ମୋ ଦେଶ ପାଇଁ ଏହି ହୃଦୟରେ ଏକ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ଅଛି। କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ। ' ସେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ଏକଜୁଟ ହେବାର ସମୟ ଆସିଛି। ଆମ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ଉଚିତ ଯେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ।

ଏହି କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିଥିବା ଫ୍ରଣ୍ଟଲାଇନ ଯୋଦ୍ଧାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ରେଟ୍ ଲି ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥିଲେ। ଘରେ ରହିବା, ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ଏବଂ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ।  ଏଥିସହ ସେ  ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ହାତ ବଢାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିବାରୁ ପାଟ କମିନ୍ସଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

From around the web