T20 WC: ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ବିଜୟ ପାଇଁ ଭାରତର କୋଟି କୋଟି ଲୋକେ କରିବେ ପାର୍ଥନା, ରାସିଦ କହିଲେ, ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ...

 
rasid told

ଚାଲିଥିବା ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାର ଆଶା ଭାରତୀୟ ଦଳ ଦୃଢ କରିଛି। ଭାରତ ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଏପରି ଭବରେ ପରାସ୍ତ କଲା ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରନ୍-ରେଟ୍ ସମସ୍ୟା ଶେଷ ହୋଇଛି ।

ରନ୍ ହାର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ, ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ଆଫଗାନିସ୍ତାନକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ଏହି ପ୍ରାର୍ଥନା ଭାରତରୁ ଆସୁଛି ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ଦଳ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ପରାସ୍ତ କରିପାରିବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତର ରନ୍ ହାର ହେଉଛି +1.619 ।

afg vs nz

ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ 7 ନଭେମ୍ବରରେ ଆବୁଧାବିରେ ଖେଳାଯିବ । ବର୍ତ୍ତମାନଠାରୁ, ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଟ୍ୱିଟର (#AfgvsNZ) ରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଲୋକମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭାରତରେ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ମ୍ୟାଚ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

aswin rasid

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନଭେମ୍ବର 4 ରେ ଭାରତର ଷ୍ଟାର ସ୍ପିନର ଆର ଅଶ୍ୱିନ ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ଭାରତର ଫିଜିଓ ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ତାରକା ସ୍ପିନର ମୁଜିବ ଉର ରହମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ । ଏଥିପାଇଁ ରସିଦ ଖାନ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଭାଇ, ତୁମେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ ଯେ ଆମର ଫିଜିଓ ତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି ।

From around the web