Man dies due to covid infront of 8 years old daughter
Man dies due to covid infront of 8 years old daughter
Man dies due to covid infront of 8 years old daughter
Man dies due to covid infront of 8 years old daughter

କରୋନାରେ ବାପାର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବାପା ଶୋଇଛନ୍ତି କହି ଶବ ସହ ରାତିସାରା ଶୋଇଲା କୁନି ଝିଅ, ପୁରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ

 
କରୋନାରେ ବାପାର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବାପା ଶୋଇଛନ୍ତି କହି ଶବ ସହ ରାତିସାରା ଶୋଇଲା କୁନି ଝିଅ, ପୁରା ଘଟଣା ଜାଣି ହେବେ ଦୁଃଖିତ

ଦେଶରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ସଂକ୍ରମଣ ହେତୁ ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହାର ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରତିଦିନ ଜୀବନ ହରାଉଛନ୍ତି କିଛି ଲୋକ ନିଜେ ଘରେ ମରୁଛନ୍ତି। ବିହାର ରାଜଧାନୀ ପାଟନାରେ ଏଭଳି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଘରେ କରୋନା ରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମୃତକଙ୍କ ୮ ବର୍ଷର ଝିଅ କିଛି ବୁଝି ନ ପାରି ରାତିସାରା ତା ମୃତ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ଶୋଇଥିଲା।

ଏଭଳି ଦୁଃଖଦାୟକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ପାଟନାର ରାମକୃଷ୍ଣ ନାଗରର ଏନଟିପିସି କଲୋନୀ ପଛରେ ଅବସ୍ଥିତ ମାଧୁବାନ୍ କଲୋନୀ ରୋଡ୍ ନଂ-୫ ନିକଟରେ। ମୃତକଙ୍କ ନାମ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପ୍ରଭାତ କୁମାର ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି, ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଏକ ଦୋକାନ ଚଳାଉଥିଲେ।

ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ପ୍ରକୃତ ଘର ବିହାରର ନାଳଣ୍ଡା ଜିଲ୍ଲାର ଇସଲାମପୁର ରେ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି।   ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇଥିଲା ତେଣୁ ପତ୍ନୀ ନିଜ ବାପ ଘରେ ରହୁଥିଲେ। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବେ ପ୍ରଭାତ ତାଙ୍କ ଦୋକାନକୁ ଯାଇ ନଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ରାଜେଶ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଏବଂ ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଦେହ ଭଲ ନାହିଁ ଏବଂ ଜ୍ୱର ସହ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି ବୋଲି ପ୍ରଭାତ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ବନ୍ଧୁ ସେମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ପରଦିନ ଯେତେବେଳେ ରାଜେଶ ଫୋନ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ପ୍ରଭାତଙ୍କ ଝିଅ ଫୋନ ଉଠାଇ ବାପା ଶୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏହା ଶୁଣି ରାଜେଶ ଏକ ଭିଡିଓ କଲ କରିଥିଲେ, ତା’ପରେ ପୁରା ଘଟଣା ଜଣାପଡିଥିଲା। ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ଝିଅଟିର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରିବା ସହ ପ୍ରଭାତଙ୍କର ଶବ ଦାହ କରିଛି।

From around the web