୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଓ ଶନି, ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଉପରେ ପଡ଼ିବ ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ, ବଦଳିବ ଭାଗ୍ୟ

 
Surya sani

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଜା ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମାସରେ ଏହାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି । ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏକ ମାସ ପାଇଁ କୁମ୍ଭରେ ଥିଲେ ଏବଂ ନିକଟରେ ମାର୍ଚ୍ଚ 14 ରେ ମୀନ ରାଶିରେ ଗତି କରିଥିଲା ​​। ଏହି କାରଣରୁ, କୁମ୍ଭରେ ଗଠିତ ସୂର୍ଯ୍ୟ-ଶନି ସଂଯୋଗ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶନିଙ୍କୁ ଶତ୍ରୁ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଯଦିଓ ଶନି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ ପୁତ୍ର, ତଥାପି ତାଙ୍କର ଶତ୍ରୁତା ଅଛି ।

ଶନିଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ କୁମ୍ଭରେ ଶନି-ସୂର୍ଯ୍ୟ ସଂଯୋଗର ସମାପ୍ତି ହେତୁ ଅନେକ ରାଶି ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନେ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଲେ । କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି । ସୂର୍ଯ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ 14 ଏପ୍ରିଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୀନ ରାଶିରେ ରହିବେ । ଏହି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 3 ଟି ରାଶିର ଲୋକ ଦୟାଳୁ ହେବେ । ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ବିଷୟରେ...

ଆମର WhatsApp ଚ୍ୟାନେଲ୍ କୁ ଫୋଲୋ କରି ଘରେ ବସି ପାଆନ୍ତୁ ସବୁ ଖବର:

Follow our WhatsApp channel and get all the Latest news:

WhatsApp Channel (Join Now) Join Now

नए साल में शत्रु ग्रह सूर्य और शनि की बनेगी युति, इन राशियों की बढ़ेगी  मुश्किलें, धन हानि और सेहत होगी खराब: surya and shani conjunction | Jansatta

ବୃଷ ରାଶି :-

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ମିଳନ ସମାପ୍ତ ହେତୁ, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ । ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବେକାର ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ମିଳିବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ବଡ ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ଏଥି ସହିତ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି । ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ ।

ମକର ରାଶି :-

ଶନି ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ମିଳନ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଦେବ । ଆପଣ ହଠାତ୍ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ । ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଉଭୟ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ । ଯେଉଁମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ବ ପାଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ, ଯଦି ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମତଭେଦ ଥାଏ, ତାହା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯିବ । ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି :-

କୁମ୍ଭର ପ୍ରଭୁ ଶନି ଏବଂ ଏହି ରାଶିରେ ଶନି ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ମିଳନ ଥିଲା । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆରାମ ପାଇବେ । ଯେକୌଣସି ଯୋଜନା ସଫଳ ହୋଇପାରେ । ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ । ଯାନ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ । ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଯୋଜନା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମାପ୍ତ ହେବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ । ଯେତେବେଳେ ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି ।