କଲିକତା-ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଇଣ୍ଡିଗୋ ବିମାନ କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଜରୁରୀ ପରିସ୍ଥିତି ରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କରାଗଲା, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମୃତ

 
indigo

କୋଲକାତା ଠାରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଅଭିମୁଖେ ଏକ ଇଣ୍ଡିଗୋ ବିମାନ (6E 946) ଓଡ଼ିଶାର ଭୁବନେଶ୍ୱରର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିଲା, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ । ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା ଗୁରୁବାର ଦିନ ପ୍ରାୟ 6 ଟା ସମୟରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଅବତରଣ କରିଛି ବୋଲି ବିମାନବନ୍ଦର ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ।

ଜୟବ୍ରତ ଘୋଷ ନାମକ 59 ବର୍ଷିୟ ରୋଗୀ ତିନିଜଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଅଧିକାରୀମାନେ ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ପିଟିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି । ଡାକ୍ତର ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଯିଏ ହୃଦ୍‌ରୋଗ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ରୋଗୀଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ସହାୟତା ପାଇଁ ନିକଟସ୍ଥ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ।

indigo f

ଅବତରଣ କରିବା ସମୟରେ ଘୋଷଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡିଗୋ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ବିମାନ ବନ୍ଦର ପ୍ରାଧିକରଣର ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଥରେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଡେବ୍ୟୁ କରାଯିବା ପରେ ଅବଶିଷ୍ଟ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିମାନଟି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କଲା।

ପରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ଏବଂ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ଡାକ୍ତର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୃଦଘାତ ଯୋଗୁଁ ହୋଇ ଯାଇଛି ।

From around the web