୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ ତଥାପି ଅଛନ୍ତି ଅବିବାହିତ, ତାଲାବନ୍ଦ ଭିତରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ହଟ ଵର୍କ-ଆଉଟ

ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ କରୋନା ଭୁତାଣୁ ଦ୍ୱାରା ପୀଡିତ ହୋଇ କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି, ଭାରତରେ ଏକ ୨୧ ଦିନିଆ ତାଲାବନ୍ଦ ହୋଇଛି, ଯାହା ଭାରତର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକ, ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରିଟି କିମ୍ବା ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ନିୟମ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଆଜିକାଲି ଘରେ ଖାଲି ବସିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଘରେ ବସି ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି, ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ରହୁଛନ୍ତି |
 
୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ ତଥାପି ଅଛନ୍ତି ଅବିବାହିତ, ତାଲାବନ୍ଦ ଭିତରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ହଟ ଵର୍କ-ଆଉଟ

ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ କରୋନା ଭୁତାଣୁ ଦ୍ୱାରା ପୀଡିତ ହୋଇ କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି, ଭାରତରେ ଏକ ୨୧ ଦିନିଆ ତାଲାବନ୍ଦ ହୋଇଛି, ଯାହା ଭାରତର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକ, ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରିଟି କିମ୍ବା ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ନିୟମ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି ।

୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ ତଥାପି ଅଛନ୍ତି ଅବିବାହିତ, ତାଲାବନ୍ଦ ଭିତରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ହଟ ଵର୍କ-ଆଉଟ

ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଆଜିକାଲି ଘରେ ଖାଲି ବସିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଘରେ ବସି ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି, ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ରହୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯିଏ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଘରେ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଛନ୍ତି |

ନିକଟରେ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରୋହମାନଙ୍କ ସହ ହଟ ଯୋଗ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୁସ୍ମିତାର ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି |

୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ ତଥାପି ଅଛନ୍ତି ଅବିବାହିତ, ତାଲାବନ୍ଦ ଭିତରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ହଟ ଵର୍କ-ଆଉଟ

ବଲିଉଡର ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁସ୍ମିତା ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସେଲିବ୍ରିଟି, ସେ ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ କୁମାରୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରୋହମାନଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ କରୁଛନ୍ତି ।