Sizzling bedroom pics of disha patani goes viral
Sizzling bedroom pics of disha patani goes viral
Sizzling bedroom pics of disha patani goes viral
Sizzling bedroom pics of disha patani goes viral

ବେଡରୁମରେ ଅଧା ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉଠାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଡ଼ିଲେ ଦିଶା ପଟାନି, ଲୋକେ କହିଲେ ତମର ସେଇଟା..

 
ବେଡରୁମରେ ଅଧା ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉଠାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଡ଼ିଲେ ଦିଶା ପଟାନି, ଲୋକେ କହିଲେ ତମର ସେଇଟା..

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନି ପ୍ରାୟତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି। ଅନେକ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଫୋଟୋ ଗୁଡିକ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି। ଏହି ଫୋଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ବେସ୍ ବୋଲ୍ଡ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ।

ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଦିଶା ତାଙ୍କ ଶୈଳୀରେ ଫୋଟୋ ଅପଲୋଡ଼ କରି ପୁରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିଶାଙ୍କର ଏହି ବୋଲ୍ଡ ଫୋଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ପୁଣି ଥରେ ଦିଶା ମୋନୋକିନିରେ ଫୋଟୋ ଅପଲୋଡ଼ କରି ହାଇଚାଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପାଟାନୀଙ୍କ ଏହି ଫୋଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ ରେ ଉଠାଯାଇଛି। ଦିଶା ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଏକ ସ୍କିନ ରଙ୍ଗର ମୋନୋକିନି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ କଳା ରଙ୍ଗର ଲେସ୍ ଲାଗିଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଦିଶା ପାଟନୀ କିଛି ସମାନ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେ ସେହି ଫୋଟୋ ଗୁଡ଼ିକରେ ନୀଳ ବ୍ୟାକଲେସ୍ ଟପ୍ ଏବଂ ଏକ ମିନି ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଦିଶାଙ୍କର ସେହି ଲୁକକୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ।

From around the web