ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମରୁ ପ୍ରତିଦିନ ୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିଲା ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରା, ଧରା ନ ପଡିବା ପାଇଁ କରୁଥିଲା ଏମିତି ଏହି କାମ

 
Raj kundra

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ କରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହା ସହ ରାଜଙ୍କୁ ଜୁଲାଇ 23 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସ ହେପାଜତକୁ ପଠାଯାଇଛି। ବାସ୍ତବରେ, ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ପ୍ରକାଶନରେ ଜଡିତ ଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଗତକାଲି ରାତିରେ ମୁମ୍ବାଇର ଭିଆନ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ଲିମିଟେଡ୍ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉପରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଚଢାଉ କରିଥିଲା। ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କିଛି କମ୍ପ୍ୟୁଟରର ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ ଏବଂ ସର୍ଭରକୁ ଜବତ କରିଛି।

Kundra

ସୂଚନା ମୁତାବକ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିଲା। ରାଜଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ପର୍ଣ୍ଣ ରାକେଟ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଫେବୃଆରୀରେ ଉମେଶ କାମତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ତାଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଲକଡାଉନରେ ଏହି କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ମଡେଲ ମାନଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ୱେବସେରୀରେ କାମ ଦେବାର ବାହାନା କରି ବଙ୍ଗଳାକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଅଡିସନ୍ ନାମରେ ନଗ୍ନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁଟିଂ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା।

Kundra

ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଅନୁଯାୟୀ, ପୂର୍ବରୁ ରାଜ ଦିନକୁ 2 ରୁ 3 ଲକ୍ଷ ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହା 6-8 ଲକ୍ଷକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରାଜଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ହଟସଟସ୍ ନାମରେ ପେଡ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ରୋଜଗାରକୁ ମେନେଜମେଣ୍ଟ ନାମରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତି ଥିଲା। ହଟସଟସ୍ ଆପ୍ ର ମେଣ୍ଟେନାନସ୍ ଟାଇ ଅପ୍ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ମେଣ୍ଟେନାନସ୍ ପାଇଁ, ଭିଆନ୍ କମ୍ପାନୀର 13 ଟି ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର କାରବାର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହାକୁ କେତେକ କମ୍ପାନୀରେ ପ୍ରଚାର କରିବା ପରେ ଏହି ଟଙ୍କା ରାଜଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଆସୁଥିଲା।

କହି ରଖୁଛୁ ଯେ, ଯେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଏହି ସୂଚନା ପାଇଲା ଯେ ମଡ୍ ଗାଁର ଏକ ଭଡା ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳାରେ ଏକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ଚାଲିଛି ଏବଂ ପରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଚଢାଉ କରିଥିଲା। କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଏକ ନଗ୍ନ ଭିଡିଓର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ହିଁ ରାଜଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

From around the web