ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ହେଲା ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

 
Sidharth shukla

ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କର ପରଲୋକ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଗୁରୁବାର ମୁମ୍ବାଇର କପୁର୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ସେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ 40 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା।  କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କର ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିଲା, ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ଅଣାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। କପୁର୍ ହସ୍ପିଟାଲର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ତାରକା ଥିଲେ। ଟିଭି ଶୋ ବାଲିକା ବଧୂରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ସେ ବେଶ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ। ସେ ବିଗ୍ ବସ୍ ର ବିଜେତା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ।

Sidharth

ଡାକ୍ତରଖାନା ଯିବା ବାଟରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା! ଆଜି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କର ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ କପୁର୍ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା।  ଡାକ୍ତରଖାନା ଯିବା ବାଟରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଇଛି। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ପରିବାରରେ ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ମଡେଲିଂ ସହିତ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। 2008 ରେ, ସେ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ 'ବାବୁଲ କା ଆଙ୍ଗନ ଛୁଟେ ନା', 'ଜାନେ ପେହେନେ ସେ ... ୟେ ଅଜନାବି', 'ଲଭ୍ ୟୁ ଜିନ୍ଦେଗି' ଭଳି ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।  ତେବେ ସେ ବାଲିକା ବଧୂ ସିରିଏଲରୁ ନିଜର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ। 2014 ରେ, ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 2014 ରେ ହମ୍ପ୍ଟି ଶର୍ମା କି ଦୁଲହାନିଆ ଥିଲା। ସେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ସହାୟକ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

Bigboss

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧିରେ ବିଗ୍ ବସ୍ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ରିୟଲିଟି ସୋ ବିଗ୍ ବସ୍ ର 13 ତମ ସିଜନ୍ ଜିତିଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଛୋଟ ପରଦାର ତାରକା କରିଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡିର ସପ୍ତମ ସିଜନରେ ମଧ୍ୟ ଜିତିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଝଲକ ଦିଖଲାଜାର ଷଷ୍ଠ ସିଜନରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ହଠାତ୍ ଦେହାନ୍ତ ଖବର ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଟିଭି ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସମସ୍ତ ତାରକା ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।  ରବିନା ଟଣ୍ଡନ୍, ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ, ନିମ୍ରତ କୈର ଏବଂ ଅନ୍ୟ ତାରକାମାନେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

From around the web