Actresses who were involved in prostitution
Actresses who were involved in prostitution
Actresses who were involved in prostitution
Actresses who were involved in prostitution

ଦେଖନ୍ତୁ ଫୋଟୋ: ଏଭଳି ୫ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯେଉଁମାନେ କରୁଥିଲେ ଦେହ ବ୍ୟାପାର, ବେଶ୍ୟା ସାଜି କରୁଥିଲେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ….

 
ଦେଖନ୍ତୁ ଫୋଟୋ: ଏଭଳି ୫ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯେଉଁମାନେ କରୁଥିଲେ ଦେହ ବ୍ୟାପାର, ବେଶ୍ୟା ସାଜି କରୁଥିଲେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ….

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଦୁନିଆ ବହୁତ ଚାକ ଚକ୍ୟ ଭରା ଅଟେ, ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ଲୋକ ସିନେମା ଜଗତକୁ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେବଳ ଅଳ୍ପ କେତେଜଣ ହିଁ ଅଭିନେତା କିମ୍ବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କିଛି ଷ୍ଟ୍ରଗଲର୍ କଳାକାର ନିରାଶ ହୁଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକା ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ କାମ କରିବାକୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ କାମ ନଥାଏ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ରେ ସେମାନେ ବେଳେବେଳେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହୁଅନ୍ତି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦିଏ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର କିଛି ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯାହାଙ୍କ ନାମ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ରହିଥିଲା:-

୧.ଶ୍ୱେତା ବସୁ ପ୍ରସାଦ:- ଫିଲ୍ମ 'ଇକବାଲ'ରୁ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଶ୍ୱେତା ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ।  ତେବେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ୨୦୧୪ ରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର 'ବନଜାରା ହିଲ୍ସ'ରେ ଏକ ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟରେ ଜଡିତ ଥିବା ନେଇ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଶ୍ୱେତା ଦୁଇ ମାସ ଧରି ଉଦ୍ଧାର ଗୃହରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ।

୨.ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା:- ନିଜ ବୋଲ୍ଡ ଶରୀର ଏବଂ ହଟ ଚେହେରା ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥିବା ଶେର୍ଲିନ୍ ଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ସହିତ ଯୋଡ଼ା ହୋଇଛି। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା, ସେ ନିଜେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦେହ ବ୍ୟାପାର ରେ ଲିପ୍ତ ଥିଲେ।  

୩.ସାଇରା ବାନୁ:- ଦେହ ବ୍ୟାପାର ସହିତ ଦକ୍ଷିଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଇରା ବାନୁଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ରହିଛି। ୨୩ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୧୦ ରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଏକ ବଡ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ କୁ ଧରା ଯାଇଥିଲା, ରାକେଟରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରା ଯାଇଥିଲା।

୪.ମିଷ୍ଟି ମୁଖାର୍ଜୀ:- ମିଷ୍ଟି ମୁଖାର୍ଜୀ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅର୍ ୨୦୧୨ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର "ଲାଇଫ୍ କି ତୋ ଲାଗ ଗଇ" ରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ସହିତ ତାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ରହିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଥିସହ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାସେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା।

୫.ଐଶ୍ ଅନସାରୀ:- ବଲିଉଡ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ ଅନସାରୀ 'ଚଲତେ ଚଲତେ' ଏବଂ 'ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍' ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଐଶ୍ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିଲେ। ନଭେମ୍ବର ୫, ୨୦୧୩ ରେ ଐଶ୍ ଅନସାରୀଙ୍କୁ ଧରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଯୋଧପୁରର ରାଇକବାଗ ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ଏକ ହୋଟେଲରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଉଥିଲେ।

From around the web