ପରଲୋକରେ ବଲିଉଡ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ହେଲା ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

 
Raju Srivastav

ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ତଥା ଭାରତର ସର୍ବୋତ୍ତମ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ଆଉ ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି। ସେ ବୁଧବାର ଦିଲ୍ଲୀର AIIMS ରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ଅଗଷ୍ଟ 10 ରେ, ଜିମରେ କସରତ କରୁଥିବାବେଳେ ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କର ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିଲା, ପରେ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀର AIIMS ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଜୀବନ ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁ ମଧ୍ୟରେ 42 ଦିନର ଯୁଦ୍ଧ ପରେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଆଜି ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି।

Raju

ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ପରଠାରୁ ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଥିଲା।  ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଥମେ ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କୋୖଣସି ଉନ୍ନତି ନହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା।  ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ଡାକ୍ତରମାନେ ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ କରୁଥିବା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସମସ୍ତଙ୍କୁ କନ୍ଦାଇ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି।

ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ 80 ଦଶକରୁ ମନୋରଞ୍ଜନ ଜଗତରେ ସଂଘର୍ଷ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ଅନୁଯାୟୀ ମାନ୍ୟତା ପାଇପାରିନଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ତେଜାବ ସହିତ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ।

From around the web