ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟର ଲମ୍ବାକୁ ନେଇ ଭିଡ଼ିଗଲେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ, କୁରାଢିରେ ଜଣେ ହାଣିଲା ଅନ୍ୟର ଯୋୖନଙ୍ଗକୁ, ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା

 
Private part

ମଦ୍ୟପାନ କରିବା ପରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ବିଷୟରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ବହୁତ ଶୁଣିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଜଣେ ମଦ୍ୟପ ବନ୍ଧୁ ଅନ୍ୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପ୍ରତି କ’ଣ କରିଛନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଋଷର ଓରାଲ ଅଞ୍ଚଳର ବାଶକୋର୍ଟୋଷ୍ଟାନରେ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ କୁରାଢିରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସାଙ୍ଗର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟକୁ କାଟି ଦେଇଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ, 47 ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କର 52 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିଲେ। ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିବା ସମୟରେ, ଉଭୟ ବନ୍ଧୁ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟର ଲମ୍ବ ମାପିବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସାଙ୍ଗ ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ହରାଇଦେଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

Part

ଏହି କାରଣରୁ, ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ଏତେ ରାଗି ଯାଇଥିଲା ଯେ ରାଗରେ ପାଖରେ ପଡିଥିବା କୁରାଢିରେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଯୋୖନଙ୍ଗକୁ ହାଣି ଦେଇଥିଲା। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଉଭୟ ସାଙ୍ଗ ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଲଗାତାର ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଆହତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।  କୁରାଢିର ଆଘାତ ହେତୁ ଯୁବକଙ୍କ ଯୋୖନଙ୍ଗରେ ସ୍ଥାନରେ ଏକ ବଡ କ୍ଷତ ହୋଇଥିଲା।

Kuradhi

ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୋଲିସ ମୁଖପାତ୍ର ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି, "ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଏହି ଦୁଇଜଣ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ହିଂସାତ୍ମକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ। ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଆକ୍ରମଣକାରୀ କୁରାଢିି ବାହାର କରି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ପିଟିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶ କାଟି ଦେଇଥିଲେ।

ପୀଡିତାଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ପଡୋଶୀମାନେ ପୋଲିସକୁ ଡାକିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ସାଙ୍ଗର ଆକ୍ରମଣ ହେତୁ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକର ମୁଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି।

From around the web