ହୋଟେଲରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ବେଳେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ଏହି ୨ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ୨ଘଣ୍ଟାକୁ ଚାର୍ଜ କରୁଥିଲେ ୨ଲକ୍ଷ

 
Deha byabasaya

ମୁମ୍ବାଇର ଜୁହୁର ଏକ ପଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଦଳ ଦ୍ୱାରା ଏକ ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ଟିମ୍ ଜଣେ ଟପ୍ ମଡେଲ୍ ଏବଂ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା, ଉଭୟେ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରୁଥିଲେ। ମୁମ୍ବାଇର କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ଟିମ୍ ମଡେଲ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ଦର୍ଶାଇ ନ ଥିବାରୁ ଏହାକୁ ରେସ୍କ୍ୟୁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଦଳ ଇଶା ଖାନ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି, ଯିଏ ଏହି ମାମଲାରେ ଏହି ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଳାଉଥିଲେ। ଇଶା ଖାନ ନାମକ ଏହି ଲେଡି ଦଲାଲଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି।

Racket

ବରିଷ୍ଠ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ମନୀଷ ଶ୍ରୀଧନକର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳା ଦଲାଲ ଇଶା ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଳାଉଥିଲେ।  ଯେତେବେଳେ କେହି ଇଶା ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଡିସିପି ଦତ୍ତା ନାଲାୱେଡଙ୍କୁ ଜଣାଇଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଟିମ୍ କୁ ସତର୍କ କରାଇଥିଲେ।

ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଇଶା ଖାନଙ୍କ ସହ ନକଲି ଗ୍ରାହକ ସାଜି କଥା ହୋଇଥିଲେ। କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍ ଟପ୍ ମଡେଲ୍ ଦରକାର କହି ତାଙ୍କୁ ଜାଲରେ ଫସାଇଥିଲା। ଯାହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା କିଛି ଫଟୋ ପଠାଇଥିଲେ, କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଫଟୋ ଚୟନ କରିଥିଲେ। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଟପ୍ ମଡେଲ୍ ଯିଏ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ଅନେକ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

Racket

ଇଶା ଖାନ ପ୍ରତି ଝିଅ ପ୍ରତି ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସହିତ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ଚୁକ୍ତି କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଇଶା ଖାନଙ୍କୁ 50 ହଜାର ଟଙ୍କା ଦିଆଯିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିବାବେଳେ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିବା ଦୁଇ ଝିଅ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଠାରୁ ଦେଢ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଥାନ୍ତେ। ଏହି ସେକ୍ସ ଟପ୍ ମଡେଲ୍କୁ ବଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ନକଲି ଗ୍ରାହକ ହୋଇଥିବା କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ଏହି ଡିଲକୁ ହଁ କରିଥିଲେ

ଏହା ପରେ ଜୁହୁର ପାଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲ ମଧ୍ୟ ବୁକ୍ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଚୁକ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଲେଡି ଦଲାଲ ମଡେଲ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ସେହି ହୋଟେଲ ବାହାରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ମଡେଲ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ମନୋରଞ୍ଜନ ଚ୍ୟାନେଲ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି। କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍‌ ଗ୍ରାହକ ହୋଇ ଏହି ବ୍ୟବସାୟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛି। ମଡେଲ୍ ଜଣକ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ଅନେକ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ମଡେଲ ଏବଂ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା କାରଣରୁ ଲକଡାଉନ ହେତୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଏବଂ ଟିଭି ସିରିଏଲର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଅର୍ଥ ଅଭାବରୁ ସେ ଏହି ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆସିଥିଲେ।

From around the web