Minor girl sold and repeatedly raped by inlaws
Minor girl sold and repeatedly raped by inlaws
Minor girl sold and repeatedly raped by inlaws
Minor girl sold and repeatedly raped by inlaws

ନାବାଳିକା କୁ ବିକିଦେଲେ ପରିବାର ଲୋକେ, ଶାଶୂଘରେ ଦିଅର ଓ ଅନ୍ୟମାନେ କଲେ ବଳାତ୍କାର ଏବଂ ତାପରେ ଝିଅକୁ ନେଇ..

 
ନାବାଳିକା କୁ ବିକିଦେଲେ ପରିବାର ଲୋକେ, ଶାଶୂଘରେ ଦିଅର ଓ ଅନ୍ୟମାନେ କଲେ ବଳାତ୍କାର ଏବଂ ତାପରେ ଝିଅକୁ ନେଇ..

ଶାଶୁଘର ଦ୍ୱାରା ବାରମ୍ବାର ବଳାତ୍କାର କରାଯିବା ପରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଶାଶୂଘର ରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିବା ୧୭ ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ରାଜସ୍ଥାନର କୋଟାକୁ ଆସିଥିବା ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଟ୍ରେନରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବା ଖବର ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ପୀଡିତାଙ୍କୁ ରେଳ ସୁରକ୍ଷା ବଳ (ଆରପିଏଫ) ଦ୍ୱାରା ଗୋରଖପୁର ଅଭଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଟ୍ରେନରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା। ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତାଙ୍କୁ କୋଟାର ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ କମିଟି ସମ୍ମୁଖରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ପୀଡିତା ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ କାଉନସେଲିଂ ସାହାଯ୍ୟରେ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସବୁ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଲାଗି ଥିଲେ।

ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ନିଜ ସହର ଦେଓରିଆରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷର ବିଏ ଛାତ୍ର ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ଏବଂ ମାତା ମାମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ନଭେମ୍ବର ୩୦,୨୦୨୦ ରେ ନିକଟସ୍ଥ ଗାଁର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରାଇ ଦେଇଥିଲେ। 

ନାବାଳିକା ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଭାଇ ଓ ଅନ୍ୟ ଶାଶୂ ଘର ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବାରମ୍ବାର ବଳାତ୍କାର ର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଏହା ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ସେମାନେ ଝିଅଟିକୁ ତା ମାମୁଁଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କୁ କିଣି ନେଇଥିବା କହିଥିଲେ।

ଏହାପରେ ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ସେମାନଙ୍କ କଥା ମାନିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ତାଙ୍କୁ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଗଲେ ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜ ଏବଂ ନଣନ୍ଦଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ମାସ ମାସ ଧରି ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ।

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଉଲଗ୍ନ ଥିବାବେଳେ ସେମାନେ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିଲେ। ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସେଠାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇ ଦେଓରିଆରେ ମାମୁଁଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ମାମୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ନ କରିବାରୁ ସେ ନିଜେ ଏକ କେସ୍ ଫାଇଲ କରି ଏପ୍ରିଲ ୭ ରେ ଟ୍ରେନ ଯୋଗେ ଖସି ଯାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାମରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

From around the web