ଯୁବତୀକୁ ଟେକିନେଇ ୪ଯୁବକ କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟରେ ଭର୍ତ୍ତି କଲେ ମଦ ବୋତଲ, ଆଉ ତାପରେ...

 
Duskarama

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଯୌନ ଶୋଷଣର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ପୂର୍ବରୁ ରାଜସ୍ଥାନର ଯୋଧପୁରର ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ନାଗାଲାଣ୍ଡର ଜଣେ ମହିଳା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।  ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଯୌନ ଶୋଷଣ ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଦାବି ହେଉଛି। ତେବେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ କିରଣ ରିଜିଜୁ ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ଯୋଧପୁର ଘଟଣା ସହ ଜଡିତ ନୁହେଁ। ଦୁଇଟି ଘଟଣା ଅଲଗା ଅଟେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଚାରି ଜଣ ପୁଅ ଏବଂ ଜଣେ ମହିଳା ଯୁବତୀଙ୍କ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ସବୁଠାରୁ କଷ୍ଟଦାୟକ ବିଷୟ ହେଉଛି ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ଏହି ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି। ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟରେ ଏକ ମଦ ବୋତଲ ପୁରାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଅନ୍ୟ ପରିଚିତମାନଙ୍କୁ ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଅପରାଧର ଭିଡିଓ ଦେଖାଇଥିଲେ। 

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ ଯୋଧପୁରର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏହାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ କିରଣ ରିଜିଜୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବର ଜଣେ ମହିଳା 4 ଜଣ ପୁରୁଷ ଏବଂ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ବଳାତ୍କାର ହୋଇଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯୋଧପୁର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ସହିତ ଏହାର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ଯୋଧପୁରର ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କ ସହ ମୋର ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇଛି। ତେବେ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟର ପୋଲିସକୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ମହିଳାଙ୍କ ସହ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ପାଞ୍ଚ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଫଟୋରେ ଆସାମ ପୋଲିସ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛି ଯେ ଏହି ଚିତ୍ର 5 ଜଣ ଦୋଷୀଙ୍କର, ଯେଉଁମାନେ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାର ସମୟ ଏବଂ ସ୍ଥାନ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ। ଏହି ଅପରାଧ କିମ୍ବା ଅପରାଧୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଦୟାକରି ଆମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ। ସେମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯିବ। ”

From around the web