ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ କ୍ରିକେଟର ସେନ ୱାଟସନ, ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଲେ ଏମିତି କଥା

ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ତଥା ବର୍ତ୍ତମାନର ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ରବିବାର ଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ଘରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବତନ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ସେନ ୱାଟସନ ମଧ୍ୟ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ୱାଟସନ ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଧୋନିଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସେ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ। ୱାଟସନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାବେଳେ
 
ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ କ୍ରିକେଟର ସେନ ୱାଟସନ, ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଲେ ଏମିତି କଥା

ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ତଥା ବର୍ତ୍ତମାନର ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ରବିବାର ଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ଘରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବତନ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ସେନ ୱାଟସନ ମଧ୍ୟ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ୱାଟସନ ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଧୋନିଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସେ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ। ୱାଟସନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାବେଳେ ମୁଁ ଅନେକ ଥର ଜାଣି ପାରି ନଥିଲି ଯେ ଏହା ସୁଶାନ୍ତ ନା ଧୋନି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ କ୍ରିକେଟର ସେନ ୱାଟସନ, ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଲେ ଏମିତି କଥା

ୱାଟସନ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛି। ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ। ଧୋନୀଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ଆପଣ ଅନେକ ଥର ଭୁଲି ଯାଅ ଯେ ଏହା ସୁଶାନ୍ତ କି ଧୋନି। ମହାନ ଅଭିନୟ ଏବଂ ଏବେ ସେ ଏଠାରେ ନ ଥିବାରୁ ଦୁନିଆ ଖାଲି ପରି ହୋଇଯାଇଛି। ସେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଚାଲିଗଲେ।’ ରବିବାର ସକାଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନିଜ ଘରେ ଫାଶୀ ଲଗେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ସେ ଗତ କିଛି ମାସ ଧରି ଡିପ୍ରେସନର ମୁକାବିଲା କରି ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଜଣାଯାଇଛି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ କ୍ରିକେଟର ସେନ ୱାଟସନ, ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଲେ ଏମିତି କଥା

ଗତ କିଛି ମାସର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ପୋଷ୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ପାଟନାରୁ ଆସି ମୁମ୍ବାଇ ସିଫ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ପାଟନା ଏବଂ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ପଢିଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ କ୍ରିକେଟର ଡେଭିଡ ୱାର୍ନର ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ସମସ୍ତ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ କ୍ରିକେଟରମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଖବର ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

From around the web