ପରିବାର ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏମିତି ଭାବରେ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଦାବି ହେଉଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ-ଫଟୋ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଜନ୍ମଦିନ ଅଟେ ଯେତେବେଳେ ସେ ବିହାରରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଉଥିବାର ଦେଖି ଆପଣ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ନାହିଁ ଯେ ସେ ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ
 
ପରିବାର ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏମିତି ଭାବରେ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଦାବି ହେଉଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ-ଫଟୋ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଜନ୍ମଦିନ ଅଟେ ଯେତେବେଳେ ସେ ବିହାରରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଉଥିବାର ଦେଖି ଆପଣ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ନାହିଁ ଯେ ସେ ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି |

ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ପାରମ୍ପାରିକ ଭାବରେ ପାଳନ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ଘରେ ପୂଜା ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ, ସେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ଫଟୋ ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ | ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପୁରା ପରିବାର ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ରବିବାର (14 ଜୁନ୍) ରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସମଗ୍ର ବଲିଉଡ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛି । ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଜୁନ୍ 15 ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଶବଦାହ କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ବଲିଉଡର ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ପାଟନା ଠାରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ତାଙ୍କ ପିତା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଆଜିକାଲି ଅଭିନେତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ସେ ହତାଶ ହୋଇଥିବାର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

From around the web