ସଲମାନ ଖାନ ୭୦୦୦ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଏତେ ଟଙ୍କା ପଠେଇଲେ, ନିଜର ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କଲେ

କରୋନା ଭାଇରସ ପରି ଏକ ମହାମାରୀ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱକୁ ଘାରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା କଷ୍ଟକର | ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ଦିନ ମଜୁରିଆ ମାନଙ୍କ ରୋଜଗାର ସଙ୍କଟରେ ପଡିଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ମାନେ ଆଗକୁ ଆସି ପିଏମ କେୟାର ଫଣ୍ଡକୁ ଦାନ ଦେଇ ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ହାତ ବଢାଇଥିଲେ । ଗତକାଲି ଅର୍ଥାତ୍ ସୋମବାର ଦିନ ସଲମାନ ଖାନ ପ୍ରାୟ
 
ସଲମାନ ଖାନ ୭୦୦୦ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଏତେ ଟଙ୍କା ପଠେଇଲେ, ନିଜର ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କଲେ

କରୋନା ଭାଇରସ ପରି ଏକ ମହାମାରୀ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱକୁ ଘାରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା କଷ୍ଟକର | ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ଦିନ ମଜୁରିଆ ମାନଙ୍କ ରୋଜଗାର ସଙ୍କଟରେ ପଡିଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ମାନେ ଆଗକୁ ଆସି ପିଏମ କେୟାର ଫଣ୍ଡକୁ ଦାନ ଦେଇ ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ହାତ ବଢାଇଥିଲେ ।

ଗତକାଲି ଅର୍ଥାତ୍ ସୋମବାର ଦିନ ସଲମାନ ଖାନ ପ୍ରାୟ ସାତ ହଜାର ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୩୦୦୦ ଟଙ୍କା ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ । ସଲମାନ ଖାନ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଦିନ ମଜୁରୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ବେରୋଜଗାରୀ ଥିଲେ | ସେ ୨୫ ହଜାର ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏହାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି |

ସଲମାନ ଖାନ ୭୦୦୦ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଏତେ ଟଙ୍କା ପଠେଇଲେ, ନିଜର ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କଲେ

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏନଜିଓ ବିଙ୍ଗ ହ୍ୟୁମାନ ଲୋକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମନୋଜ ଶର୍ମା ଏକ ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ବିଙ୍ଗ ହ୍ୟୁମାନ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହୋଇଛି ।

From around the web